Jump to content




DJD

Recommended Posts

o θερμοστάτης μου έχει δώσει ρέστα φέτος. από 27/12 έως 27/1 έχω γράψει 31 ώρες με άναμα καλοριφέρ 7:30 έως 8:30 στο 19 και 15:30 έως 23:15 στο 19.5 τις καθημερινές και όλη μέρα τα ΣΚ. Βοήθησε φυσικά και ο καιρός!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί;

Εγώ πάντως έχω δει πολλές περιπτώσεις πολυκατοικιών με αυθαίρετους ορόφους ή γενικά χώρους προς ενοικίαση, που το ρεύμα του πληρώνουν οι υπόλοιποι με τα κοινόχρηστα :)

Link to comment
Share on other sites

Όλη αυτή η χαρά να δείξουμε ότι οι βάρβαροι φασιστοειδείς πίθηκοι που φέρουν τον τίτλο "Έλληνες", λατρεύουν, προφανώς, να πνίγουν ανθρώπους στο Αιγαίο, σε κάνει να θέλεις να γράψεις στο thread των ειδήσεων.

Ευτυχώς δεν μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

Όλη αυτή η χαρά να δείξουμε ότι οι βάρβαροι φασιστοειδείς πίθηκοι που φέρουν τον τίτλο "Έλληνες", λατρεύουν, προφανώς, να πνίγουν ανθρώπους στο Αιγαίο, σε κάνει να θέλεις να γράψεις στο thread των ειδήσεων.

Ευτυχώς δεν μπορώ.

Ισχύει. Και απόδειξη αυτού οι προσπάθειες κατάπνιξης βρεφών στην κολυμπήθρα. :p Ευτυχώς που δε τους κόβει να βάλουν περισσότερο νερό δε λές; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ξέρετε κάνα site κυριως του εξωτερικου που βαζουμε αγγελιες σπιτια?

Σερβους,ρωσους, πγδμιτες,βουλγαρους σε τετοιο κοινο απευθυνομαι.

Ειναι καλοκαιρινο σπιτι στην χαλκιδικη.

Link to comment
Share on other sites

Θυμίστε μου αν ποτέ γίνω υπουργός συγκοινωνιών, να στείλω με νόμο στη πρέσα τα Saxo/rallye/παλιές Bmw.:p

Οταν γινεις υπουργος συγκοινωνιων ξεκινα το εργο σου απο Πετρουπολη-Περιστερι και θα σε ξαναψηφισω.

Sent from my Note II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΕΠ! Ποιος σε πείραξε;

Στα Σαξόραλα το 90% έχει εξάτμιση group Ν στη πιο light εκδοχή όπου ξεσηκώνει τον κόσμο στον αέρα νυχτιάτικα, συν ότι πάνε μαλλιοκούβαρα.

Οι Bmw είναι στη πλειοψηφία τους παλιά κανιβαλισμένα σασί (πολλές φορές και σάπια), με αδήλωτα +2.5λιτρα μοτέρ και κάτι λαλάκες που πάνε με το πλάι σε πολυσύχναστους δρόμους + το θόρυβο.

Ξέχασα τους πιο παράνομους όλων, τα παπάκια βεβαίως βεβαίως.

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα τους πιο παράνομους όλων, τα παπάκια βεβαίως βεβαίως.

Kamikaze.JPG

Δόξα και τιμή στους μαχητές του ουράνιου κυρίαρχου, της Αυτού Αυτοκρατορικής Μεγαλειότης τον Αυτοκράτωρ Ακιχίτο της Ιαπωνίας!

Link to comment
Share on other sites

Πάγωσαν τα πόδια σας; Δεν μπορείτε να drift-άρετε σωστά γιατί δεν νιώθετε τα δάχτυλα σας;

Το τετ-α-κε σας έχει γίνει μόνιμος εφιάλτης; Υπάρχει λύση!

2012 Hot Winter Electric Heated Shoes/boots - Buy Heated Shoes,Heating Shoes,Battery Usb Shoes Product on Alibaba.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.