Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μάλιστα. Πες μας λοιπόν πόσα χρήματα χάλασαμε ας πούμε απο το 2000 μέχρι σήμερα σε εξοπλιστικά, πόσα σε έργα και πόσα απο αυτά πήγαν σε μίζες. Οχι αοριστιες του στυλ το μεγαλύτερο μέρος. Νούμερο.

Μου πήρε 5 λεπτά να συνειδητοποιήσω ότι δεν τον έβρισε. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάθει πλάκα με την ποιότητα που εκπέμπουν δορυφορικά τα Βρετανικά κανάλια. 20mbps video stream FullHD απευθείας απο δορυφόρο;; Wat. Wat. Wat. ΕΥΚΟΛΑ απο τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει για το PC η Skystar HD2...

sports1hd-11201.jpg

Btw, η εικόνα εχει χάσει πολύ απο compression.

Έγινε επεξεργασία από LevelOne
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάθει πλάκα με την ποιότητα που εκπέμπουν δορυφορικά τα Βρετανικά κανάλια. 20mbps video stream FullHD απευθείας απο δορυφόρο;; Wat. Wat. Wat. ΕΥΚΟΛΑ απο τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει για το PC η Skystar HD2...

sports1hd-11201.jpg

Btw, η εικόνα εχει χάσει πολύ απο compression.

Εγώ έχω πάθει πλάκα από την ποιότητα που εκπέμπει ο ANT1 στα παιχνίδια του UEFA Europa League. Τέτοια καταπληκτική εξομοίωση VHS δεν έχω ξαναδεί.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πάθει πλάκα από την ποιότητα που εκπέμπει ο ANT1 στα παιχνίδια του UEFA Europa League. Τέτοια καταπληκτική εξομοίωση VHS δεν έχω ξαναδεί.

Έχω την εντύπωση ότι το VHS είναι καλύτερο.

Το θέμα είναι , ότι ο ******* ο ANT1, χτες πχ έπερνε σήμα HD κανονικότατα ..και το μετέτρεπε με σε pdtv h.264 και το μετέδιδε.

Δεν είναι μόνο στα παιχνίδια του Europa League... Είναι σε οτιδήποτε. Το ίδιο γίνονταν και το καλοκαίρι με τα παιχνίδια της εθνικής στο Μπάσκετ. γιαυτό και χαιρόμουν που έχω και ΟΤΕtv.

Link to comment
Share on other sites

Ναι σίγουρα, αυτό θα τους πω!! Μετά από 22 μήνες άνεργος.

Άλλωστε δε θα πάω να παραγάγω αύριο, για να γνωριστώ και να συζητήσουμε το "φλέγον θέμα" θα πάω. Και μετά από Τρίτη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.