Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αν το πηρες οντως 150€, τοτε αυτο εμενα μου φαινεται λιγο unfair παντως...

In other news, επιτελους μετα απο καμποσα χρονια ολοκληρωσα το pc, οποτε απο εδω και περα οι τσεπες κλεινουν (λεμε τωρα) για μεγαλο χρονικο διαστημα...

pwned.png

Ωραίος ο φίλος!

:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ άλλο δουλειά. Θέλω άδεια θα κλαταρω. Όχι τίποτα άλλο και σπίτι τρέξιμο έχω με 2 παιδιά και δεν έχω χρόνο να τους πάω ούτε μια βόλτα στο πάρκο.

Γαμεμεμενη κοινωνία.

Έσκασε και η ΔΕΗ 180 ευρώ λες και έχω κάνα 100αρι σπίτι και όλη μέρα έχω τέντα φώτα.

Και να πω ότι παίρνω καλά λεφτά να την πληρώσω. Αι μη πω.

Κουραστικά μου έχετε να τα σπάσω όλα. Το στομάχι μου θα εκραγεί από το άγχος.

Κάπου είπα τον πόνο μου σορρυ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ άλλο δουλειά. Θέλω άδεια θα κλαταρω. Όχι τίποτα άλλο και σπίτι τρέξιμο έχω με 2 παιδιά και δεν έχω χρόνο να τους πάω ούτε μια βόλτα στο πάρκο.

Γαμεμεμενη κοινωνία.

Έσκασε και η ΔΕΗ 180 ευρώ λες και έχω κάνα 100αρι σπίτι και όλη μέρα έχω τέντα φώτα.

Και να πω ότι παίρνω καλά λεφτά να την πληρώσω. Αι μη πω.

Κουραστικά μου έχετε να τα σπάσω όλα. Το στομάχι μου θα εκραγεί από το άγχος.

Κάπου είπα τον πόνο μου σορρυ.

να ξέρεις δεν είσαι ο μόνος. Κουράγιο. Πάνω απ'όλα η υγεία. Αν πάθεις τπτ, δε θα είναι κακό μόνο για εσένα, αλλά και για τη γυναίκα και τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν πρόκειται να σε παρηγορήσω swatoner , λίγο πολύ όλοι σε παρόμοια κατάσταση είμαστε... Κάτι τέτοια με κάνουν και κωλωνω για το δεύτερο παιδί... Οχι τόσο τα έξοδα (οι γονείς μας μεγάλωσαν σε σίγουρα χειρότερες εποχές) αλλά το γεγονος ότι προσπαθώ να κρατήσω λίγο ανοιχτή την πιθανότητα της μετανάστευσης...

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε και κάποιοι απλά κρατάνε την κουτάλα και μας ανακατεύουν.

Δεν έχω το χρόνο να πάρω τον κολλητό μου να τα πω να ξεσκασω συν ότι θα μου πει τα δικά του και θα με βαρύνουμε και αυτά.

Κάπου πρέπει να τα πεις.

Δημιουργήστε ένα topic πείτε τον πόνο σας παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Πάω να διαβάσω τις εφημερίδες στη ταμπλέτα, μου φαίνεται τραβηγμένη (stretched) η οθόνη. Ρε γαμώτ, τι διάολο...οι κύκλοι μου φαινόντουσαν ελλείψεις. Reset to factory defaults. Τα ίδια. Reset και wipe emc. Τα ίδια. Κάθομαι στο pc να δω τι μπορεί να παίζει...

...τα μάτια μου είναι τελικά. Άντε βγάλε άκρη...

edit

μόλις έβγαλα. Έπαιζα κάνα 5ώρο spacechem. Το οποίο δεν έχει 16:9 αλλά είναι 4:3 stretched. Ε και τα μπαλάκια είναι παχουλά μιας και είναι κακό aspect ratio και το μυαλό μπερδεύτηκε τόσες ώρες...

Έγινε επεξεργασία από Volrath
Link to comment
Share on other sites

Ήταν να πάω σε ένα τραπέζι σήμερα, για ένα γάμο που γίνεται αύριο. Ωραία λέω, είχα βγάλει ρούχα και όλα καλά και έτοιμα. Μαθαίνω πριν λίγο πως το τραπέζι τελικά έγινε χθες.. :TD: Ούτε να χορέψει δεν μπορεί κανείς με τέτοια σόγια...

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που δεν ξέρω τί είναι το παραπάνω, αλλιώς θα συγχιζόμουν.

1st world problems:

Μου τη δίνει τελικά να μη χωράει ο φρέντο στο ποτήρι που χτύπησα το αφρόγαλο και να πρέπει να τον βάλω σε άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.