Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Πάντως για το Alcatraz επειδή το κράζανε εχτές, λέγανε πως ο JJ έχει ουσιαστικά απλά βάλει το ονομα του, επειδή την έχει δει franchise σαν την Coca-Cola και δεν ξέρω αν προσέχει που βάζει το πουλί του, αλλα την υπογραφή του δεν προσέχει που την βάζει it seems.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα Sherlock. Είδα τα δύο πρώτα. Θα ήθελα να δω και το τρίτο αλλά έχουν βγει λίγα επεισόδια, οπότε ας προσπαθήσω να το απολαύσω και να μην τα δω όλα μαζί. :p

Και για να μην ξεχάσω: Πολύ καλό και προτείνεται. Approved!

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω βρηκα το επεισοδιο που τελικα δεν προβληθηκε πολυ καλυτερο. Ναι, το ειδα πρωτο γιατι για καποιο λογο ειχα την λανθασμενη εντυπωση οτι ειναι η εισαγωγη or something. Το κανονικο μου φανηκε πολυ φλυαρο. Μαλλον επειδη ηταν αλλο τοσο. Μαλλον επειδη επρεπε να προσθεσουν χαρακτηρες για την συνεχεια και μαζευτηκαν πολλοι. Μαλλον γιατι ο αντικαταστατης του ιταλου(??) εστιατορα ηταν απιστευτα ανυπαρκτος. Μαλλον γιατι απλα το ειδα πρωτο και το κανονικο εφυγε σε fast forward. Anyway, σχεδον 1μυριο που κοστισε το πρωτο wannabe επεισοδιο, πηγε στον καλαθο των αχρηστων. Μαλλον κατι παραπανω θα ξερει ο σκηνοθετης. 1 εκατομμυριο ηταν αυτο. Η οχι??:wassat:

edit. ναι ρε για το sherlock μιλαω

Έγινε επεξεργασία από theo_mich
Link to comment
Share on other sites

Δε πα να λες, είδες πέρα από το πρώτο επεισόδιο. Αν κοπεί και το fringe την έκατσες.

Link to comment
Share on other sites

TBBT S05E13

meh...

Δεν ήταν κακό πάντως.

Εντάξει δεν το λες και επισοδειάρα.

Ούτε ήταν για πολλά γέλια.

Αλλά... ΑΛΛΑ... απ' ότι φαίνεται το κάνανε για να "δέσουνε" την συνέχεια της σεζόν ( που μάλλον θα παίξει τελικά όντως φάση geek + fatty blondie :p )

Link to comment
Share on other sites

Sherlock spoiler μονο για οσους το εχουν τελειωσει

Αμα εχει κανενα διδυμο αδελφο η καποια παρομοια παπαρια για να διακαιολογηθει το πως δεν πεθανε, ο τροπος που γνωριζει πραγματα για τους αλλους και πως ισως βρισκεται σε διαφορετικα μερη ταυτοχρονα, ε τοτε ενα εχω να πω (╯°□°)╯︵ ┻━┻ f@ck that shit

Έγινε επεξεργασία από theo_mich
Link to comment
Share on other sites

Sherlock spoiler μονο για οσους το εχουν τελειωσει

Αμα εχει κανενα διδυμο αδελφο η καποια παρομοια παπαρια για να διακαιολογηθει το πως δεν πεθανε, ο τροπος που γνωριζει πραγματα για τους αλλους και πως ισως βρισκεται σε διαφορετικα μερη ταυτοχρονα, ε τοτε ενα εχω να πω (╯°□°)╯︵ ┻━┻ f@ck that shit

fail το παραπανω σχολιο κατοπιν ωριμης σκεψης. Ειχα ξεχασει τα βιβλια προς στιγμην.

Αν θυμαμαι καλα στο "the final problem" δεν τους εχει να πεφτουν καν. μονο τις πατημασιες βρισκει ο pa στο γκρεμο. Αρα περιμενουμε να μας δειξουν τον awesome τροπο που εγινε οτι εγινε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.