Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Πολυ μετριο επεισοδιο.... τωρα ψαχνω κατι καινουριο να ξεκινησω. Εχω δει 3 επεισοδια Boss αλλα δεν με τραβαει να το συνεχισω γμτο.

Εχω ετοιμα να δω τα:

Homeland

Borgias season 2

Rome

Sopranos

The Pacific

Boardwalk Empire

Newsroom

Λεω να ξεκινησω με οτι εχει ολοκληρωθει, να πιασω Rome που ειναι 2 σεζον, μετα το Pacific και μετα να ξεκινησω με υπομονη το Sopranos.

Link to comment
Share on other sites

Το Ρομε τα σπάει και να ξέρεις είναι εκνευριστικά ιστορικά ακριβές.

Πιο πολύ και απο το Borgias που πάνω κάτω ακολουθεί τα γεγονότα.

Περιμένω να δω σήμερα 2ο απο Last Resort! θα λέω πως ελπίζω να μην γίνει Tera Nova!

Link to comment
Share on other sites

ένα χρόνο μετά, αναρωτιέμαι....να το ξεκινήσω το revolution or not???

το ξεκίνησα τελικά...είδα τα πρώτα τρία επισόδεια μονορούφι... χαλαρά θα φάει κόψιμο σε αντίστοιχη φάση με το flash forward και το alcatraz... παρόλα αυτά θα συνεχίσω να το βλέπω γιατί είμαι junkie και δεν έχω παρατήσει ποτέ σειρά στην ζωή μου όσο άθλια και να είχε γίνει.... (μοναδική εξαίρεση το heroes του οποίου ακόμα δεν έχω δει τα 4 τελευταία επισόδεια)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως θα συνεχίσει, αλλά το Last Resort ξεκίνησε πάρα πολύ καλά.

Δεν μου αρέσουνε τέτοιου τύπου σειρές, και έχοντας δεί το synopsis, description κλπ στο IMDB το είχα απορρίψει πριν λίγο καιρό, αλλά προχθές μην έχοντας τι να κάνω και τι να δω το βράδυ, μην βρίσκοντας άλλο show της προκοπής ( κοίταξα λίγο πολύ όλα τα νέα shows @ IMDB ) κατέβασα το Last Resort ep1 και το είδα.

Σπανίως πέφτω έξω σε τέτοια, αν checkάρω κάτι και δεν μου "κάθεται" καλά από το synopsis και γενικά σαν πλοκή/σενάριο και τελικά το δοκιμάσω να το δω δεν μου αρέσει, αυτό όμως ήταν από τις λίγες εξαιρέσεις.

Είμαι περίεργος να δω αν θα καταφέρουν να το συνεχίσουνε το ίδιο δυνατά δίχως να γίνει βαρετό/πολύ unreal ή επαναλήψιμο.

Link to comment
Share on other sites

Είδα κι εγώ Last Resort, το 1ο επεισόδιο. Εκεί κάπου στη μέση μου θύμισε λίγο Jericho, πολύ δυνατό επεισόδιο. Πάω για το 2ο, δεν περιμένω να πάει έτσι όλη η σεζόν αλλά πιστεύω πως έχουν περιθώρια να το κάνουν πολύ ενδιαφέρον (ανεξαρτήτως δράσης).

Ένας από τους δημιουργούς είναι ο Shawn Ryan (The Shield), το καστ καλούτσικο. Για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.