Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Παιδες το εχει δει κανεις να πει γνωμη;

Elementary (TV Series 2012

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Έχω δει 9 επεισόδια πριν κάνα μήνα, αλλά το άφησα για πιο μετά.. είναι η πιο εμπορική κ αμερικάνικη βερσιόν του Σέρλοκ. Το κάθε ένα έχει την ομορφιά του, χωρίς αυτό να σημαίνει πως πρέπει να τα συγκρίνεις. Αν θυμάμαι καλά, είναι σχεδόν αυτοτελή τα επεισόδια. Ίσως μετά σκάει κ κάνα πιο "γενικό παραμύθι". Βλέπεται ευχάριστα.. εγώ θα το συνεχίσω οπωσδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δει κανείς το Grimm? Λέει τίποτα;

Εχω δει γυρω στα 5 επεισοδια αλλα μου φανηκε εντελως αχρωμο αγευστο αοσμο και το παρατησα.

Btw τελειωνω το Lost.Αντε δουμε τι στο καλο γινει....

Sent from my Note II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21223]ponaei8anasi[/MENTION] έκατσες και είδες lost τώρα?

nοοοο

Eε δεν το χα δει παλια και μιας δεν ειχα και πολλες επιλογες απο ολοκληρωμενες σειρες ειπα να δω αν αξιζει....Καλη σκεψη στην αρχη αλλα απο την 5η σεζον(ειμαι στο 13ο της 6ης τωρα) πιστευω οτι ο J.J.Abrams εχει αρχισει και χανει παλι το παιχνιδι...Σαν την τελευταια σεζον στο Fringe ενα πραμα...

Link to comment
Share on other sites

Eε δεν το χα δει παλια και μιας δεν ειχα και πολλες επιλογες απο ολοκληρωμενες σειρες ειπα να δω αν αξιζει....Καλη σκεψη στην αρχη αλλα απο την 5η σεζον(ειμαι στο 13ο της 6ης τωρα) πιστευω οτι ο J.J.Abrams εχει αρχισει και χανει παλι το παιχνιδι...Σαν την τελευταια σεζον στο Fringe ενα πραμα...

Απο τις χειροτερες σειρες εβερ το λοστ.

Ο ορισμος της αρλουμπας.

Ωραια ιδεα ωραιο και στην αρχη αλλα οσο προχωραει και καταλαβαινεις οτι δεν θα βγει ακρη τελικα χτυπας το κεφαλι σου γιατι ηδη εχεις δει ενα καρο σεζον.

Link to comment
Share on other sites

είδα τον μισό πιλότο, με ψιλοπήρε ο ύπνος και δεν έννοιωσα την ανάγκη να το συνεχίσω...

για το Lost παραπέμπω εδώ : http://www.thelab.gr/off-topic/poia-tileoptiki-seira-parakoloutheite-2-0-tvlab-100642-45.html#post1063208738

Έγινε επεξεργασία από GriGas
Link to comment
Share on other sites

Zoom zoom... Top Gear ( UK ) Season 21 starting tomorrow night on BBC Two & BBC Two HD :)

[MENTION=6176]Delijohn[/MENTION] [MENTION=9387]victor[/MENTION] [MENTION=6199]SirDiman[/MENTION] [MENTION=4655]racer[/MENTION] [MENTION=1446]Dolly[/MENTION] [MENTION=6133]honda22[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Zoom zoom... Top Gear ( UK ) Season 21 starting tomorrow night on BBC Two & BBC Two HD :)

[MENTION=6176]Delijohn[/MENTION] [MENTION=9387]victor[/MENTION] [MENTION=6199]SirDiman[/MENTION] [MENTION=4655]racer[/MENTION] [MENTION=1446]Dolly[/MENTION] [MENTION=6133]honda22[/MENTION]

Επιτελους...

On a another note.... Lilyhammer , πολυ πλάκα η σειρά..να τη δείτε, είναι με εναν αμερικανο πρώην gankster που παει στη Νορβηγία για να βρει την "ησυχία" του , κωμωδία-δραμα ειναι , 2 σεζον 40λεπτα 8 επεισόδια η καθε μια σε 2 μερες βγαινει :D

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.