Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Δεν πρόκειται να τους αφήσει η mclaren να το βάλουν στην πίστα τους.

Το αντίθετο, τόσο το MP4-12C όσο και το P1 είναι εξελιγμένα στο Dunsfold. Προβλέπω ότι το P1 (πιθανότατα με έναν οδηγό της Mclaren πίσω από το τιμόνι) όχι απλά θα κάνει πρώτο χρόνο, αλλά θα χαζεψουμε με το χρόνο αυτό..

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι είπαν για True Detective! Thanks παιδιά.. πολύ καλό! Μου κάνει εντύπωση πώς δυο ηθοποιάρες όπως ο Χάρελσον και ο Μακόναχιου, μπήκαν στη διαδικασία της σειράς.. συνήθως μεγάλα ονόματα δεν μπλέκουν.. ίσως κ λόγω κόστους δεν τους ζητάνε.

Τρομερές ερμηνείες και ωραία πλοκή. Απλά πάει λίιιιιιιιιιιγο αργά.. :hm:

Επίσης μεγάλη ανακάλυψη το House of Lies. Δεν είναι το 10αράκι, αλλά βλέπεται ευχάριστα κι αν μπείτε στο κλίμα και σας αρέσει, φεύγουν τα επεισόδια σαν πατατάκια.

Link to comment
Share on other sites

Η ζωή πάει λίγο αργά. Δεν είναι όλα μπαμ μπαμ τέλος.

Μου άρεσε μια ατάκα που είπε ο Μακόναχιου στα πρώτα επεισόδια για τις άδειες μέρες των ερευνών για τη δολοφονία. Αυτή ακριβώς την αίσθηση νομίζω ότι προσπαθεί να μας περάσει.

Link to comment
Share on other sites

Κοντεύω να τελειώσω τη τρίτη σεζόν Game of Thrones και νομίζω όλα τα λεφτά ήταν η πρώτη. Μετά σαν να κάνει κοιλιά, σαν να ανακυκλώνεται, δεν ξέρω.. Αρχίζει να μου την δίνει :p

Έγινε επεξεργασία από fantomas
typo
Link to comment
Share on other sites

Κοντεύω να τελειώσω τη τρίτη σεζόν Game of Thrones και νομίζω όλα τα λεφτά ήταν η πρώτη. Μετά σαν να κάνει κοιλιά, σαν να ανακυκλώνεται, δεν ξέρω.. Αρχίζει να μου την δίνει :p

Για να σου αρεσε η 1η μαλλον εισαι φαν των stark....

Sent from my Note II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ουτε καν ομως.Μονο το νανο παω απο εκεινη την φαρα..

Ακομα δεν εχω καταληξει σε ποιον οικο εχω αδυναμια...

Η μεγιστη αντιπαθεια ειναι σιγουρη ομως!!!

140912_game_of_thrones_joffrey_baratheon_target_poster_2.jpg

:p:P:P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.