Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος billpeppas έγραψε:

 

Thank you!

Πολύ καλή!

Ο John le Carré υπήρξε υπάλληλος της μυστικής υπηρεσίας πληροφοριών την μεγάλης Βρετανίας και μάλιστα την πιο δραστήρια εποχή.

Τα μυθιστορήματα του ποτέ δεν είναι σκέτος μύθος. Πολλές φορές προβλέπει γεγονότα, άλλες απλώς τα καταγράφει.

‘Όπως και να έχει τέτοια σενάρια ακόμα και με λίγα χρήματα είναι γκολ από τα αποδυτήρια.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

season και series finale στο person of interest

οκ θα μου λείψει ,

μπορεί να "φάγαμε" την φόλα με το cbs και το "πετσόκομα" της season 5 αλλά τουλάχιστον η μισή season 5 που είδαμε μας αποζημίωσε με το παραπάνω...

άντε τώρα να βρούμε τίποτα ενδιαφέρον να δούμε

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος GriGaS έγραψε:

ΤΙ ΕΠΟΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ!!!!!

 

(και μας έκλεισε και το μάτι ότι αμα λάχει συνεχίζουμε και netflix)

Συγκρατημένο σε βρίσκω! ! ! :D

 

ΤΙ  ΕΠΟΣ  ΗΤΑΝ  ΑΥΤΟ ! ! ! ! !

 

:D

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πολύ μπούρου-μπούρου έπεσε... μα το τέλος ήταν μαγικό (PoI). Κατάφερα και κρατήθηκα κι είδα και τα 3 τελευταία μαζί.. τόσες μέρες δεν είχα χρόνο, οπότε κατέβασα όλα τα επεισόδια κ τα είδα σχεδόν μονοκοπανιά.. ούτε εδώ δεν μπήκα, μη δω κάτι.. 

ΤΡΟΜΕΡΟ τελείωμα.. μακάρι να υπήρχαν κι άλλες τόσο καλές σειρές.. το μπέρδεψε αρκετά στο τέλος.. σίγουρα άφησαν παράθυρο, μπας και.. μα πώς να συνεχιστεί.. για πόσο.. η μισή σειρά ήταν ο Ρις.. η πλάκα είναι πως ενώ μας έδειξε πως ο σκοπός δεν αγιάζει πάντα τα μέσα, κατάφερε να μας πείσει πως ένα τέτοιο σύστημα κατάφερε κι επέζησε.. κ πρέπει να χαρούμε... :sarcastic:

θα περιμένω να βγουν ελληνικοί υπότιτλοι να το κατεβάσω στον πατέρα μου.. έχει φαγωθεί να δει την τελευταία σεζόν.. μονοκοπανιά θα το πάει :p

 

κλεμμένο από reddit...

Some things will never seem the same again...

Spoiler

 

eK2bTkA9Wly1aJNw3oJK5Q93g4ck-TaIIbCNgVoU


 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

PoI

Γι αυτήν την σειρά έχω δώσει τα ρέστα μου.!!!! :T:

Είδα το τελευταίο επεισόδιο  κι εγώ σήμερα, μ άρεσε πολύ, (το 10 επεισόδιο μ άρεσε περισσότερο ομολογώ) άλλα εγώ θα θελα να μείνει εδώ, να μην έχει συνέχεια.

Μετά έρχεται σίγουρα η παρακμή.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.