Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Είχε trailer στο ΣΚΑΪ για το "The Borgias" του HBO. Nice! Όσοι δε το έχετε δει να το δείτε. Εξαιρετική σειρά.

Γενικώς μακάρι να αρχίσουν να δείχνουν περισσότερες σειρές καλωδιακών. Μπορεί κάποια στιγμή να δούμε και το Game of Thrones. :p

Link to comment
Share on other sites

Μέτριο το 4ο επεισόδιο του Dexter..

Θα μας βγει και θρήσκος σε λίγο!

Εγώ πάλι βρίσκω όλη τη Season ως τώρα πάρα πολύ καλή.

Και εξηγούμαι

Κάθε season έχει την θεματολογία της, μία η σχέση σου με τον αδερφό, μία η σχέση με οικογένεια και παιδιά που δεν μπορούν να μάθουν τι είσαι, μία η σχέση με γυναίκα που ξέρει τι είσαι κ.α και τώρα η θρησκεία. Σε κάθε season ο Dexter γίνεται πιο ανθρώπινος. Δεν θα με εκπλήξει αν όταν τελειώσει η σειρά τελείως, έχει σταματήσει να σκοτώνει. Θα γουστάρω όμως τρελά αν παρόλη την κοινωνικοποίηση του, αυτός συνεχίσει να σκοτώνει. Στην συγκεκριμένη season μάλιστα η προσέγγιση του στο θέμα μου αρέσει (έως τώρα τουλάχιστον). Επίσης σε αυτό το επεισόδιο η σκηνή με τον "άγγελο" ήταν από τις καλύτερες ever!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το τελευταίο Sons Of Anarchy αν και...

Κρίμα που σκότωσαν τον Piney, ήταν από τους αγαπημένους μου χαρακτήρες. Και ένα ωραίο που διάβασα για τα γράμματα που είχε: "Saul Goodman is holding the letters for him in the case of his death.":clap:

Link to comment
Share on other sites

Παει και η δευτερη σεζον The Wire. Kαταπληκτικη σειρα, χωρις λαθη/ελλειψεις/πασαληματα.

Mεχρι στιγμης παντως το The Shield μου αρεσε περισσοτερο, παρ ολο που δεν ηταν αψεγαδιαστο οπως το The Wire, απλα ειχε περισσοτερη αγωνια και σε εκανε να θες να βλεπεις το ενα επεισοδιο μετα το αλλο.

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.