Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

http://www.imdb.com/title/tt3393786/

 

Tom cruise. Θα περάσει ευχάριστα η ώρα.

 

Spoiler

bored-movie.jpg

 

Το άλλο με τον Τοτό;

 

Τόσες ταινίες δράσης έχει κάνει ο άνθρωπος. Πως την έβγαλε αυτήν την πατάτα; Ο Αγγελόπουλος έχει λιγότερο lag στους διαλόγους του.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Snips said:

Για την απογόητευση που λέγεται "Jack Reacher: Never Go Back" δε φταίει τόσο ο Cruise. Αυτός έκανε ό,τι του ζήτησαν, με το αζημίωτο. Το σενάριο ήταν φόλα και η σκηνοθεσία ανύπαρκτη. Θα μπορούσε βέβαια να μην είχε παίξει στην ταινία και να μην την είχε συμπαράξει, αλλά όταν έχει 50 εκατομμύρια στο χέρι, εμείς μπορούμε να λέμε ό,τι θέλουμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, kpetros said:

PET

 

Περιμενα να δω κατι εντελως αθλιο αλλα μου αλλαξε γνωμη , παρα το γεγονος οτι το concept δεν αφηνει και πολλες επιλογες , ειχε και plot twist και τελος διαφορετικο των αρχικων προσδοκιων μου .

Η Jennette McCurdy πώς ήτανε στο ρόλο της; Αξίζει να δει κανείς την ταινία μόνο για αυτή;

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Η Jennette McCurdy πώς ήτανε στο ρόλο της; Αξίζει να δει κανείς την ταινία μόνο για αυτή;

Δευτερατζα ρολος , αντε να εχει 5-6 σκηνες 

Link to comment
Share on other sites

On 17/3/2017 at 10:09 ΠΜ, το μέλος yanni έγραψε:

Resident Evil: The Final Chapter (2016) - IMDb

 

Πάνω κάτω τα γνωστά.

To είδα και εγώ. Αρνούμαι να του βάλω βαθμολογία. Εάν έχετε δει τις προηγούμενες ταινίες δείτε το, μόνο και μόνο γιατί όπως λέει και ο τίτλος τελειώνει η ιστορία. Αλλά επειδή η κονόμα δεν είναι ποτέ αρκετή μπορεί και να μη τελειώσει. Κατά τα άλλα, έκανε τα Transformers να φαίνονται αριστουργήματα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

...επειδη ηταν για oscar οι προηγουμενες:shifty::hehe:

 

Στανταρ θα εχει κ αλλο...δεν την γλυτωνουμε ετσι ευκολα :bleh:

Νομίζω πως με διαφορά ήταν το χειρότερο. Βέβαια να πω πως άλλο πράμα να βλέπεις το πρώτο στα 23 και άλλο το έκτο στα 38...

 

Σύμφωνα με την wikipedia, η εξαλογία είχε συνολικό budget 290 εκατομμύρια και κέρδη 1,227 δις....

 

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Lazy Dog said:

Με ακουσαν μεχρι την Μεσογειων απο τα γελια...δεν θυμαμαι ποτε το ειχα δει τελευταια φορα

 

Top Secret! (1984)

 

 

Πέρα από το γελιό που ρίχνεις στην ταινία, πραγματικά τους βγάζεις το καπέλο για το underwater bar fight και την σκηνή στο βιβλιοπωλείο.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος GriGaS έγραψε:

Νομίζω πως με διαφορά ήταν το χειρότερο. Βέβαια να πω πως άλλο πράμα να βλέπεις το πρώτο στα 23 και άλλο το έκτο στα 38...

 

Σύμφωνα με την wikipedia, η εξαλογία είχε συνολικό budget 290 εκατομμύρια και κέρδη 1,227 δις....

 

Έχασε το χέρι της η κοπέλα για το τίποτα δηλαδή  : /

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.