Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

Όσο ωραία και να είναι η πρωταγωνίστρια, δεν μπορεί να κρατήσει μια ταινία με τις ποδάρες της. Tι να λέγαμε τότε για το Baywatch με Daddario και Rohrbach...

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
Link to comment
Share on other sites

Ίσως να είμαι λίγο biased αλλά νομίζω πως η Gal έκανε ότι καλύτερο μπορούσε για την ταινία. Άλλο αν σεναριακα ή σκηνοθετικά υστερούσε. Το ίδιο έγινε και με το Man of Steel ή το BvS. 

 

Οκ ίσως είμαι πολύ biased αλλά και πάλι νομίζω πως αυτό συνεβει. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, GriGaS said:

Ε ναι... Προφανώς και το λογυδριο  για τη δύναμη της αγάπης δεν ήταν δικιά της έμπνευση... 

Καλά ναι, εκεί το κάψανε,

Spoiler

αν και προσωπικά θεωρώ ότι - και το είχα γράψει - και ο υπερβολικός σεβασμός στον David Thewlis ήταν επίσης λάθος. Από την στιγμή που μεταμορφωνόταν σε Άρη θα έπρεπε να αλλάζει και ο ηθοποιός. Μεσήλικας Άγγλος με αντίστοιχο μουστάκι για Έλληνας Θεός του πολέμου οπτικά από μόνο του ήταν αστείο κατ ελάχιστο.

Εκεί πάντως που η Gal δίνει ρέστα είναι στο "Goodbye brother", η έκφραση και ο τρόπος που το λέει, αποζημιώνει κάπως για τις βλακείες περί αγάπης που έχει ξεστομίσει λίγο πριν.

 

Πάντως αν ρώταγες θα σου λέγαμε να δεις πρώτα της DC και μετά της Marvel. Πάντα αφήνουμε το καλύτερο για το τέλος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια μετρια προς κακη ταινια της marvel ηταν το wonder woman.

Και η gal gadot μια μετρια γκομενα:hehe:just kidding μην με μπαναρετε πλιζ:rolleyes:

Απλα ηταν η πρωτη της dc που βλεποταν ,επαιζε και η gadot και για αυτο ο χαμος

Το ολο story με τον αρη ηταν για σφαλιαρες.

Link to comment
Share on other sites

On 22/08/2017 at 3:17 AM, uhu said:

Me and Earl and the Dying Girl

 

Το 7.8 που παίρνει είναι πολύ λίγο κατά την γνώμη  μου.<_<

 

Οπότε σαν αυστηρός κριτής που είμαι θα του βάλω 10.:hehe:

 

 

Ελπίζω να τρολλάρεις γιατί έχασα 2 'ωρες από την ζωή μου

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος env0y έγραψε:

Ελπίζω να τρολλάρεις γιατί έχασα 2 'ωρες από την ζωή μου

O καθένας έχει τα γούστα του. 

Και εγώ άνετα δίνω ένα 8 στην ταινία. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Death Note

Κριμας , πηραν masterpiece και το καταστρεψαν (αμα δειτε τις φατσες των τυπων που το εβγαλαν θα καταλαβετε....) 

Η επιλογη των ηθοποιων επιεικως αθλια  με τον L να εχει tryhard φασεις για να μοιασει λιγακι στο anime , ο Light να ειναι καραφλωρος και την Misa (mia) να εντελως το αντιθετο . Μονο οι σκηνες αξιζαν αλλα δεν εχει να λεει κατι αυτο . Αυριο θα δω και το ghost in the cell ......  

 

1/10

Link to comment
Share on other sites

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017) - IMDb

 

Αρκετά καλή, απλά όχι από τις κορυφαίες της σειράς. Έχει κοπιάρει αρκετά στοιχεία από την πρώτη ταινία της σειράς.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειδα και εγω προχθες την wonderwoman και μου αρεσε , ομως το γεγονος οτι υπηρχαν μαυρες αμαζονες με εκανε να θελω να κατουρισω τον σκηνοθετη στα ματια . Δεν ξερω , μου εκατσε αρκετα στραβα αυτο . 

Link to comment
Share on other sites

Όταν δημιουργήθηκαν αυτά τα κόμικς υπήρχε άγνοια για τις παραμέτρους του πολέμου. Τώρα εκτός της ιστορίας που έχει γραφτεί λεπτομερώς έχει παιχτεί ο πόλεμος σε ταινίες περισσότερο χρόνο από όσο διήρκεσε στην πραγματικότητα.

Έχει απομυθοποιηθεί τόσο πολύ  που ότι φανταστικό ακουμπάει σε εκείνη την περίοδο απλά δεν πείθει

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.