Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

@ARMAGEDDON Οι αξιόλογες ταινίες του 70 έχουν καλή βαθμολογία στο imdb. Και υπόψιν εγώ δεν τις βλέπω 😛 

Από την ταινία που προτείνεις προτιμώ να δω αυτό ή για κάψιμο αυτό :hehe:

Link to comment
Share on other sites

52 λεπτά πριν, το μέλος Simon έγραψε:

@ARMAGEDDON Οι αξιόλογες ταινίες του 70 έχουν καλή βαθμολογία στο imdb. Και υπόψιν εγώ δεν τις βλέπω 😛 

Από την ταινία που προτείνεις προτιμώ να δω αυτό ή για κάψιμο αυτό :hehe:


βρε δες ότι θες δεν την πρότεινα ακριβώς είπα ότι ο καθένας τις βαθμολογεί ανάλογα με την κρίση του και ο καθένας ανάλογα με το iq του βλέπει άλλα πράγματα .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ARMAGEDDON said:

ο καθένας ανάλογα με το iq του βλέπει άλλα πράγματα .

Spoiler


  

23 hours ago, Cyber_Cookie said:

 

WWW.READABOUT.GR

Ο Δείκτης Νοημοσύνης (Intelligence Quotient, IQ) είναι αυτός που μετρά προσεγγιστικά την ευφυΐα ενός ατόμου σε σχέση με τον υπόλοιπο πληθυσμό. Μια νέα έρευνα δόθηκε στη δημοσιότητα και...

 

 

 

 


 

  • meow 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:
  Hide contents

 

 

  

 

 

 

 

τώρα σε τρώει ο ποπός σου ξέρεις εσύ 41% + 47%  = 88% μπετόστοκοι τι να κάνουμε και οι υπόλοιποι πόσο να ανεβάσουμε το iq παραπάνω

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είδα με τον αδερφό μου το All Is Lost (2013) και ενώ εμένα μου άρεσε, ο μικρός είπε ότι ήταν η χειρότερη ταινία που είδε ποτέ. Χειρότερη και από το A Quiet Place (2018) που για εμένα είναι η χειρότερη όλων των εποχών.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

51 λεπτά πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Κι εγώ είδα με τον αδερφό μου το All Is Lost (2013) και ενώ εμένα μου άρεσε, ο μικρός είπε ότι ήταν η χειρότερη ταινία που είδε ποτέ. 

 

Υπέροχη , απλά. Ο αδερφός σου θα μπορούσε να ξαναδοκιμάσει σε λίγα χρόνια απο τώρα....μπορεί και όχι :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Κι εγώ είδα με τον αδερφό μου το All Is Lost (2013) και ενώ εμένα μου άρεσε, ο μικρός είπε ότι ήταν η χειρότερη ταινία που είδε ποτέ. Χειρότερη και από το A Quiet Place (2018) που για εμένα είναι η χειρότερη όλων των εποχών.

 

Η δεύτερη είναι καλή ταινία..

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
WWW.IMDB.COM

1h 27m | R

 

6,5/10 αρκετά καλή με μπόλικα plot twist, είναι στυλ ντοκιμαντέρ με video που φυσικά είναι χάλια, βαρέθηκα λίγο αλλά ίσως να μην φταίει η ταινία γιαυτό.

 

Link to comment
Share on other sites

WWW.IMDB.COM

2h | TV-MA

 

 

Φανταστική σκηνοθετική και σεναριακή υπόθεση απο τα καλύτερα στο είδος του γεμάτο plot twists μέχρι το τελευταίο λεπτό.7.5/10

 

Μοιάζει με το training day δλδ άλλη μια ταινία διαφθαρμένους μπάτσους αστυνομικούς.Παρόλαυτα είναι απο τις ταινίες που δεν κοιτάς την ώρα να τελειώσει,πολύ καλή 8/10

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
WWW.IMDB.COM

2h 2m | PG

 

 

Ειχα ξεχασει εντελως οτι ηθελα να το δω

Απλα εξαιρετικο 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

WWW.IMDB.COM

1h 54m | PG-13

 

Woman empowerment. Inclusivity. Και κακοί άντρες που θέλουν να εξουσιάζουν τις γυναίκες. 

 

WWW.IMDB.COM

1h 35m | R

 

Αρκετά καλό 7.0/10

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 18/9/2023 at 11:04 ΠΜ, το μέλος Simon έγραψε:
WWW.IMDB.COM

1h 54m | PG-13

 

Woman empowerment. Inclusivity. Και κακοί άντρες που θέλουν να εξουσιάζουν τις γυναίκες. 

 

 

 

Μα Barbie ρε συ;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.