Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

H να βγαλει project στο kickstarter o Jax για να παρει καλυτερο φωτογραφικο εξοπλισμό + Secret floor mounted cameras για οταν μας έρθει στις 30.

Γιατι με μια προχειρη αναγωγη και παιρνοντας υπ οψιν μου τις διαφορες θερμοκρασιας και του ποσοστου καλυψης απο ενδυμα μεταξυ μαϊου και ιουνίου χμμμμ we might catch something good.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

...αλλου αποκαλυψε και την πληροφορια οτι στις ζεστες σκανε με φουστα/σορτσακι και απο πανω τοπ απο μαγιό...

...εδω μας εχει στο περιμενε...

Jax θα σου ξεκινησουμε project στο titstarter για την αγορα εξοπλισμου

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

www.klaiw.gr

 

 

ΕDIT :  είναι από τα κλασσικά μου λογοπαίγνια, αν ήταν πραγματικότητα και το είχα εμπνευστεί, λέτε να ήμουνα εδώ ακόμη ?

 

ΕDIT 2 :Πολλά υποσχόμενο όμως το όνομα......www.titstarter.com..."επιχειρηματικότητα με διαφορά στήθους"

 

EDIT 3 : FFS, ιτς αλάηβ...1, 2, 3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

AXXXXXXXXX... σήμερα ήρθε πάλι η αγαπημένη μου πωλήτρια... και δεν είχα τίποτα να παραγγείλω... παρήγγειλα τελικά κάτι ποντίκια... τι να κάνω...

730-albums470-picture45319.jpg

 

 

 

Καποιος να βαλει και την παλια φωτογραφια της αγαπημενης πωλητριας

Εχω την εντυπωση πως παχυνε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπορει να ειναι η γωνια ληψης ^ απο το πλαι φαινεται σαν να πηρε μερικους ποντους στα ποδια και τον πισινο ( ραουρρρρ ) ειναι και θεμα γονιδιων btw

η δικια μου πχ αμα (ξανα) παει 60 κιλα δεν προκειται να φουσκωσουν τα μπουτια της, παρολαυτα ΠΡΕΠΕΙ να παρει κανα κιλο (πισω) :-P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.