Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Σημερα εχω σκοτωσει 4 ,    ΤΕ-ΣΣΕ-ΡΙΣ 

και εχουμε ακομα μαιο , δηλαδη πιο μετα τι θα γινεται ????

 

 

 

(επισης ο chrome λεει πως δεν παιζει unity player )

Link to comment
Share on other sites

Μέλισσες και ένας μπάμπουρας μου επιτέθηκε στο Σκοπευτήριο. Κουνούπια 0.

 

 

Να χαίρεσαι που μαζί με το μπάμπουρα δεν ήρθαν και οι φίλοι του οι τζιτζιφιόγκοι....

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Να χαίρεσαι που μαζί με το μπάμπουρα δεν ήρθαν και οι φίλοι του οι τζιτζιφιόγκοι....

 

@wrong method,

 

 

όποτε πηγαίνω θεσσαλονίκη, στην ταμπέλα για Λιβανάτες με πιάνουν τρελά γέλια....

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Πλέον το GearBest με έχει πείσει ότι σε μικροπράγματα, αυτό που θα σου στείλει είναι σε κάποιες περιπτώσεις κατά προσέγγιση σε σχέση με αυτό που παρήγγειλες, ίσως και με ευθύνη του προμηθευτή τους. Έτσι μέχρι στιγμής μετράω ένα USB Hub, μια ασύρματη USB κάρτα δικτύου και ένα μεταλλικό stand για tablets. Όλως τυχαίως και στις τρεις περιπτώσεις οι αντικαταστάτες είναι κατώτερα προϊόντα. Στην περίπτωση του Hub πάντως πίστωσαν το κόστος του χωρίς μα και μου. Η κάρτα και το stand είναι σημερινά επεισόδια.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση!!! :p

Πως αλλάζω παράγραφο στο Word , χωρίς όμως να πατήσω το ENTER.

Shift + Enter 

Με αυτό το τρόπο βέβαια συνεχίζεις και μεταφέρεις τις ιδιότητες της παραγράφου κανονικά, μιας και αυτό θεωρείται ως μη αυτόματη αλλαγή γραμμής και όχι αλλαγή παραγράφου

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.