Jump to content



Ποια θερμαγώγιμη;


dimitris_s

Recommended Posts

Να υποθεσω σε μερος ξηρο και σκιερο και οχι πανω στην GTX295 μας :p

http://www.arctic.ac/p/images/articles/1f9dee10456114354b42a6d79244a129.png?sCoreId=e84e4fe10c86d44203b6c70de4e8efd4

Δεν αναφερει κατι στη συσκευασια της . Μονο κατι για τοξικοτητα σε υδροβιους οργανισμους .... Ψαρια μηπως εχεις ? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

οντως!κοιτα να δεις ενα θεμα που δεν θα του διναμε και πολυ σημασια,(τουλαχιστον εγω που εχω την as5 και νομιζα οτι ειχα κανει και καλη αγορα τρομαρα μου)πως εξελισσεται σε ακρως ενδιαφερον αν υπαρχει καποιος που το κατεχει + οτι θα κεδρδισουμε και σε θεμοκρασιες:) μπραβο στελαρα ξεστραβωσε μας:shout:.

αν το εχω πιασει καλα μια pk-1,συμφωνα και με το site που εδωσες(skinee labs) ειναι οτι καλυτερο αν μπορουμε να την βρουμε αλλιως μια mx-2,mx-4.μιλαω και για cpu & gpu

Link to comment
Share on other sites

πάντα χρησιμοποιούσα mx-2 σχεδόν από τότε που βγήκε. Μια aegir πάνω σε ένα q9550 την είχα με mx-2 και πριν από κάνα μήνα έβαλα την μαμα της aegir. δεν ξέρω αν έχει μεγάλη διαφορά και αν πρέπει να την αλλάξω πάλι αλλά ψυχολογικά και μόνο δεν μ'αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε?Ξεχαστήκαμε???Στέλιοοοοο!!!!:magic:

Εχω τελειωσει τις μετρησεις me shin etsu και mx2 .

Πανω στο cpu εχω gelid extreme και μενει να τρεξω μερικα linx.

Επισης ο Τακης μου εδωσε προχθες mx4 , οποτε θα γινει και αυτο.

Link to comment
Share on other sites

eworld.com.gr Ο κόσμος της Πληροφορικής

Για αυτήν τι έχετε να πείτε, είναι καλή?

εγώ που έχω μια AS5 αγορασμένη πριν 7 χρόνια, να την κρατήσω ή να επενδύσω;

διαφορές 2-3 βαθμών είναι ουσιαστικές; θεωρώ πως όχι.

μιλάω για στοκ καταστάσεις μόνο.

Για στοκ, αν δεν ξεφεύγεις από θερμοκρασίες, δεν υπάρχει λόγος να χαλάς τα λεφτά σου.

Link to comment
Share on other sites

eworld.com.gr Ο κόσμος της Πληροφορικής

Για αυτήν τι έχετε να πείτε, είναι καλή?

βρε μαστορα, τοσες παστες εχουν πει καλα λογια τα παιδια πιο πριν, δεν σου κανει καμια? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εχω τελειωσει τις μετρησεις me shin etsu και mx2 .

Πανω στο cpu εχω gelid extreme και μενει να τρεξω μερικα linx.

Επισης ο Τακης μου εδωσε προχθες mx4 , οποτε θα γινει και αυτο.

[MENTION=75]Stelaras[/MENTION] εχω περισσευμα πλεον MX-3 αμα θες να την βαλεις και αυτην, στειλε μια διευθυνση με πμ να στην στειλω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.