Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Μολις παρεληφθη και εγκαθισταται υπομονετικα.

 

post-42806-0-43478500-1429032090_thumb.j :p:D
 
Μεσα ειχε ενα και καλα κουπονι για 500.000 $ σε online & αλλα τοσα για το campaign.
Aξιζει να το ενεργοποιησω ή θα χασω το ενδιαφερον να κανω αποστολες για χρηματα;
 
Εντυπωσεις απο κανεναν που να το ξεκινησε,  ακομα;

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση. Όσοι ήταν με Rockstart Client, οι περισσότεροι είχαν θέματα με χαμηλές ταχύτητες, αποσυνδέσεις, ακόμα και να ξαναρχίσουν απ την αρχή ότι έχουν κατεβάσει.

Αν κατέβαινε εμένα με 1.4 που πάει η σύνδεση μου, μια χαρά ευτυχής θα μουν, μιας και θα το είχα κατεβάσει σε μισή - μια μέρα.

 

Τώρα όσο αφορά τις ταχύτητες της Ελλάδας δεν έχω κάτι να πω, έχουμε μείνει πίσω δυστυχώς και δε βλέπω κάτι ελπιδοφόρο στο κοντινό μέλλον.

Εμενα μια χαρα μπηκε παντως, το μονο προβλημα ειναι οτι μου εδωσαν μονο 500k αντι για 1.3m. 

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω το ειχα προπαραγγειλει απο στο public και τους στειλνω μηνυμα μια 2 μερες πριν βγει οτι αν ερχεται στα public εκεινη τη μερα που ειναι η κυκλοφορια του(γιατι μου φαινοταν παραξενο) και μου λεει ναι εκεινη την μερα θα το εχουν σε ολα τα public αλλα σημερα ειναι ακομη υπο επεξεργασια..

Link to comment
Share on other sites

 

Μολις παρεληφθη και εγκαθισταται υπομονετικα.

 

 
Μεσα ειχε ενα και καλα κουπονι για 500.000 $ σε online & αλλα τοσα για το campaign.
Aξιζει να το ενεργοποιησω ή θα χασω το ενδιαφερον να κανω αποστολες για χρηματα;
 
Εντυπωσεις απο κανεναν που να το ξεκινησε,  ακομα;

 

ναρθω να δανειστώ τα cd? ποιο γρήγορα θα κάνει :p έπρεπε retial ρε γμτ 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από e-shop έκανα preorder βλέπω να είναι ακόμα συγκέντρωση προϊόντος , τι να πω πολλές φορές έχω κάνει preorder από e-shop  και πάντα ήταν στην ώρα τους , λες να έχουν ίδιους προμηθευτές με τα public :p

Link to comment
Share on other sites

Υπάλληλος είναι καi αυτός ρωτάω μετά ρωτάνε αυτή, τους απαντουσ και μας απαντούν ότι τους είπαν. Κai από ότι θέλω να πιστεύω το κάθε κατάστημα ρωτάει τον προμηθευτή και λογικά θα τους είπε και αυτός ΣIΓΟΥΡΑ θα το έχετε την ίδια μέρα :hehe: :hehe: :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

Οποιον ενδιαφερει απο αθηνα παντως το πλαισιο (αργυρουπολης τσεκαρισμενο) το εχει στα ραφια.

Ζητατε και απο οποιο υπαλληλο σας εξυπηρετησει να σας "φτιαξει" με τιμη ιντερνετ και με 51,89 γιουρω εχετε την κασετινα.

Link to comment
Share on other sites

σωστος

 

Υπάλληλος είναι καi αυτός ρωτάω μετά ρωτάνε αυτή, τους απαντουσ και μας απαντούν ότι τους είπαν. Κai από ότι θέλω να πιστεύω το κάθε κατάστημα ρωτάει τον προμηθευτή και λογικά θα τους είπε και αυτός ΣIΓΟΥΡΑ θα το έχετε την ίδια μέρα :hehe:  :hehe:  :hehe:

σωστος :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

Aξιζει να το ενεργοποιησω ή θα χασω το ενδιαφερον να κανω αποστολες για χρηματα;

 

Εγώ θα έλεγα να μην το ενεργοποιήσεις. Προσωπικά με "ενόχλησε" κάπως που ξεκίνησα με 500k. Χάνεις λίγο την αίσθηση του χρήματος αφού δεν το έχεις ανάγκη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μας δουλευουν μου φαινεται...

ΚΑΜΜΙΑ διαφορα.

στην συνολικη αισθηση μιλαω παντα.Οχι να κατσω να αναλυσω το καθε Pixel / Particle ξεχωριστα.

που και εκει δυσκολευεσαι..

πραγματικα απαραδεκτο.Περιμενα να εχουν πολυ μεγαλυτερες διαφορες απο μια κονσολα 8ετιας

για ακομη μια φορα μας λενε κοροιδα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

μας δουλευουν μου φαινεται...

ΚΑΜΜΙΑ διαφορα.

στην συνολικη αισθηση μιλαω παντα.Οχι να κατσω να αναλυσω το καθε Pixel / Particle ξεχωριστα.

που και εκει δυσκολευεσαι..

πραγματικα απαραδεκτο.Περιμενα να εχουν πολυ μεγαλυτερες διαφορες απο μια κονσολα 8ετιας

για ακομη μια φορα μας λενε κοροιδα.

 

Καλα το video ειναι το πεος καβαλα...

 

Πανε και συγκρινουν σημερινο pc του 3χιλιαρου με μια 8ετιας κονσολα των 250 ευρω.

 

Για βαλε ενα pc 8ετιας με 4870 και e8500... oυτε install στο δισκο δεν θα κανει!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.