Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Κι εγω μεσα ημουνα για πρωτη φορα.

Με μπερδεψε λιγο, ειναι πολυ πιο περιπλοκο απο το online του 4.

Δεν βρηκα πως μπορω να βρω crew members και να παιξουμε παρεα.

http://www.raidcall.com/go.php?sid=5125089

θα μας βρεις εδώ,κάνε install το πρόγραμμα,λιώνουμε μέρα-νύχτα...μάλλον την μέρα κοιμόμαστε αφού εδώ και 3 μέρες κοιμόμαστε στις 6 το πρωί :p

Link to comment
Share on other sites

εγώ από χθες το πήρα αλλά έπαιξα λίγο γιατί είχα τρέξιμο οποίος θέλει Astr4Lgr ας με κάνει φίλο  

 

Astr4Lgr :hehe: Astr4Lgr   :) Astr4Lgr :gyro: Μην πείτε δεν το είδατε  :hehe: :hehe:  :hehe: :hehe:

Έγινε επεξεργασία από AstraLgr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mod για αύξηση του first person FOV.

http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV_PC/comments/32n8m0/i_made_a_mod_for_freely_setting_your_firstperson/

Το έχω βάλει από χθες και πραγματικά κάνει τεράστια διαφορά, επιτέλους μπορώ να παίξω άνετα σε first person!

 

protip: χρησιμοποιείστε το μόνο στο story mode, δεν βλέπω στο tread να λένε ότι έπεσαν bans στο online αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπησα και εγώ, μόλις, από Mediamarkt στα 52€.. τελικά δεν άξιζε online λόγο της ισοτιμίας... 49$ ήταν μια από τις φθηνότερες τιμές που το έβρισκα οπότε για 7-8 € πείρα hard copy και την ευχαριστιέμαι και πιο πολύ..  :p   Σε κάνα δίωρο θα είμαι έτοιμος λογικά, ποιο είναι το όνομα του crew για να μπω και εγώ παίδες;;;

 

11156349.jpg

Έγινε επεξεργασία από liakos3
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φοβερό το Game! έχουμε βγάλει φοβερό γέλιο με τον κολλητό μου! τα Heist Mission είναι απίστευτα! το μονο θέμα είναι ότι χρειαζόμαστε και αλλα άτομα... γράψτε εδώ το Nickname σας να σας κάνω add :)

 

Nickname: Cguevara

Έγινε επεξεργασία από Cguevara
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.