Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Ρε σεις από nuuvem δεν κατάφερα να αγοράσω!!

Αν και λέει :

REGION LOCKED: Esse jogo é restrito para oBrasil. Qualquer tentativa de ativação por contas do RSC que não sejam do Brasil estão sujeitos a cancelamento da chave e banimento da conta do RSC. και με τρομάζει λίγο μήπως και πάνε χαράμι τα γιούρια...!!! Αν δεν υπάρχει πρόβλημα ζητώ άτομο που γνωρίζει να μου αγοράσει serial και του δίνω τα χρήματα γιατί 29 γιούρια είναι καλή τιμή!!

Δεν παίζει το κόλπο πλεον
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει το κόλπο πλεον

<_< την κάτσαμε την βάρκα!!!

Κρίμα πάντως γιατί με τα 60γιουρια που ζητάν ο κόσμος επιλέγει την παρανομία!!! Και έχει απόλυτο δίκιο!!!

Link to comment
Share on other sites

<_< την κάτσαμε την βάρκα!!!

Κρίμα πάντως γιατί με τα 60γιουρια που ζητάν ο κόσμος επιλέγει την παρανομία!!! Και έχει απόλυτο δίκιο!!!

 

Από τα 43€ ξεκινάει.. αν δεν αξίζει για σένα τόσα, απλά το παίρνεις πιο μετά. Τόσο απλό. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Από τα 43€ ξεκινάει.. αν δεν αξίζει για σένα τόσα, απλά το παίρνεις πιο μετά. Τόσο απλό. 

βρε ποιο μετά θα το πάρω ΕΝΝΟΕΙΤΕ μιας και είμαι λάτρης τις σειράς και αν και το έχω ήδη ^_^  ήθελα να το αγοράσω στην τιμή που κρίνω σωστή για να το εχω!!!

δεν γουστάρω σε καμιά περίπτωση να υποστηρίζω ενα παιχνίδι που δεν με υποστηρίζει αυτό, μιας και ενα ps3 το παίζει ίδιο καλά με το pc που κοστίζει 1000E. E όχι.

Προωθούν τις κονσόλες η μου φαίνεται?

Έγινε επεξεργασία από tsakali
Link to comment
Share on other sites

ο καθενας κρινει ποια ειναι η σωστη τιμη αλλα ενταξει ειναι ειναι παιχνιδι που αξιζει και που περιμεναμε ολοι τοσο καιρο να βγει 10-20 ευρω παραπανω για ενα τετοιο παιχνιδι εννοειται πως αξιζουν.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την αναβάθμιση μου και εγώ και το παιχνίδι μου πηγαίνει νεράκι! Πολύ χαίρομαι να το παίζω τώρα. Νομίζω έχουν κάνει πολύ καλύτερη δουλειά απ' ότι στο GTAIV όσον αφορά την μεταφορά του από τις κονσόλες

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.