Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Βρε το Path πως αλλάζουμε θα πει κανεις?

Δεξί κλικ πάνω στο αρχείο-> πατάς επεξεργασία. Στο αρχείο που σου ανοίγει σε 2 σημεία που γράφει ''c'' το αλλάζεις με το

γράμμα του δίσκου που έχεις εγκαταστήσει το παιχνίδι.

 

Για το steam αρχείο κάποια άλλη αλλαγή θα χρειάζεται.

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

Βρε το Path πως αλλάζουμε θα πει κανεις?

 

 

Λοιπον,ειχα κανει λαθος εγω και δεν ειχα δει ακριβως τη διαδρομη που εχει το αρχικο αρχειο.

 

post-60450-0-13885700-1431188551_thumb.j

 

Αν δεις, στην αρχη βαζεις το φακελο του παιχνιδιου και μετα ξανα γραφεις το ιδιο μαζι με το .exe

Το εκανα σωστα και επαιξε αμεσως

 

post-60450-0-78918900-1431188651_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από lgalkis
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους θα το απολαύσουμε και μεις τα φτωχά παιδιά. 60gb βεβαια ειναι παρα πολλα σε 10αρα γραμμη οπότε θα σας πω τις επόμενες μερες τις εντυπώσεις μου. Προς το παρόν υπομονή και όλο το καλό κάρμα του κόσμου στις προσπάθειες του "επαναφόρτωση" team, να έγινε καλή δουλειά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,ειχα κανει λαθος εγω και δεν ειχα δει ακριβως τη διαδρομη που εχει το αρχικο αρχειο.

 

attachicon.gifCapture3.JPG

 

Αν δεις, στην αρχη βαζεις το φακελο του παιχνιδιου και μετα ξανα γραφεις το ιδιο μαζι με το .exe

Το εκανα σωστα και επαιξε αμεσως

 

attachicon.gifCapture4.JPG

 

Και εγώ έτσι το έκανα..

Τι στο καλό μια διαδρομή δεν μπορούμε να αλλάξουμε?

Link to comment
Share on other sites

Το batch τρεχει το exe του παιχνιδιου σε high priority ενω καποια αλλα τα τρεχει σε low.

Εχει ενα αντικτυπο στο cpu usage. Με το ενα και το αλλο εχω κερδισει καποια frames

και πλεον παιζω σε ~40 average.Και το κυνηγαμε λιγο γιατι εχει πεθανει ο cpu οποτε οτι κερδισεις

Link to comment
Share on other sites

αφού κατέβασα όσα dll έλειπαν και έπρεπε να τα βρω να τα εγκαταστήσω στο φάκελο του παιχνιδιού χειροκίνητα, κλασσικά κάτι ακόμα λείπει...λείπει λέει το mf.dll που είναι σχετικό με windows media features μιας και τα 8.1 μου είναι N έκδοση.

μπαίνω λοιπόν στην MS να το κατεβάσω και το download δε ξεκινά.

https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=40744

καμιά ιδέα?

 

ότι να ναι...ο chrome αρνιόταν να τα κατεβάσει και το κατεβάζει κανονικά ο Internet Explorer 11.....

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

Παίζει βέβαια μέχρι να τελειώσει να έχει βγάλει λιακαδα...

 

θα σου πηδήκω το ταμ τιρι ρι.......

 

το παιχνίδι αρνείται να τρέξει.

ζητείται help σε πμ γιατί έχω πελαγώσει με όσα διαβάζω και δεν έχω βγάλει άκρη για να κάτσω να γράψω άλλα....i am too old for dis sh1t  -_-

Link to comment
Share on other sites

Retail κάνεις εγκατάσταση ή τίποτα άλλο; εγώ τα 7 DVD μετά από δύο ώρες τα πέρασα κανονικά, ούτε dll ούτε τίποτα, μετά κάνεις αλλά 6gb update και παίζεις.

Εγώ με κάτι 7αρια N είχα πρόβλημα παντού και τα είχα βγάλει πάντως

Έγινε επεξεργασία από lgalkis
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω λίγο υπομονή μπας και διαβάσω τίποτα τις επόμενες μέρες από άτομα με το ίδιο θέμα.

Έχω φτάσει στο σημείο να υπάρχουν όλα τα απαραίτητα dll και updates, αλλά να τρώω crash μόλις ξεκινάει να τρέχει το exe. απλά stop responding απευθείας αφού το τρέξω.

....και για να απαντήσω στην ερώτησή σου, όχι δεν έχω τα DVD. Έχω από το άλλο :)

 

τελικά το κατάφερα και δούλεψε με τη βοήθεια του αρχείου του xtrmsnp

καλό μου λιώσιμο :)

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχοντας φτασει στο 52% με τον αρχικο ενθουσιασμο να εχει καταλαγιασει οι εντυπωσεις ειναι μετριες, εχει μερικες αποστολες πολυ δυνατες αλλα και παρα πολλες της πλακας-μπηκανε απλα για να ανεβασουνε τον χρονο διαρκειας του παιχνιδιου-

Θυμαμαι οτι με το 4 οσο προχωρουσες η μια απστολη ηταν καλυτερη απο την αλλη , ας ελπισω στο υπολοιπο μισο να αλλαξω γνωμη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.