Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Μπαινω καθημερινα απο τοτε που το αρχισα. Kυριως Survival, contact missions & heists.

javaneze στο social.

Για να δεις συγκεκριμενα μελη πρεπει να τα κανεις φιλους στο social club.

 

Πολυ καλη ειναι η λυση που προσεφερε ο xtrmsnpr με το Teamspeak.

Το ανοιγω με το που καθομαι στο pc και ολο και καποιον πετυχαινω για co-op.

Eιδικα βραδυ μπαινουν οι περισσοτεροι.

Οδηγιες για το πως να συνδεθειτε λιγες σελιδες πιο πριν απο τον xtrmsnpr.

Link to comment
Share on other sites

Cryptosteam δεν βρηκα ονομα. Μηπως το εχεις αλλιως?

 

ΥΓ Ψαχνω ατομα να κανω το @#$@# το 2o heist καθως καθε φορα ειμαι και τελειωνουμε με το αεροπλανο φορτωνουμε ατομα και καποιος κανει leave και μου ερχεται να σπασω το pc!!!! Αυριο και μεθαυριο θα ειμαι το βραδυ οποιος ψηνεται λεει (icy.predator)

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις εναλλακτικα σεναρια? Το να σκοτωσεις εναν απο τους 2 αλλους μλκες? Καταρχας γιατι κανεις αυτο και οχι να μπεις online που προσπαθουμε να μαζεψουμε κανεναν...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παίζω και τα heist με τον εναλλακτικό τρόπο δράσης που δεν είχα επιλέξει στο 1ο run....

 

Προς το παρόν πάντως είμαι στο 30% και βαριέμαι να συνεχίσω τις αποστολές και έχω λιώσει να ανεβάζω τα stats του καθένα....μιλάμε για κούραση όχι αστεία...μόνο το lung capacity δε παλεύω να περιμένω να ανέβει.

stealth-flying-shooting-strength-stamina είναι όλα τέρμα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το stamina εχει πιο πολυ σημασια. Το str παιζει ρολο στις πτωσεις να τρως λιγοτερο dmg, το driving/flying μονο οταν ειναι εναερια το αμαξι και το 2ο οταν εχει ανεμους να ελεγχεται πιο ευκολα το αεριοθουμενο.Stealth μονο να μη σε ακουν οταν πας απο πισω τους και το shooting νομιζω περισσοτερα ammo ανα γεμιστηρα. No use γενικα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια οποτε ανοιγω το social club οταν κατεβάζει το update κολλαει και μου ριχνει το ιντερνετ. Οχι γενικα. Μονο ο υπολογιστης δεν εχει ιντερνετ . Με wifi σε κινητο ειμαι οκ. Δεν φτιαχνει με restart μονο με restart modem για να παρει αλλη ip. Καμια ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τώρα τελευταία όταν μπαίνω στο παιχνίδι μου εμφανίζει στην αρχή μόνο Story Mode, Settings και Quit αν θυμάμαι καλά παρόλο που του βάζω στις ρυθμίσεις να πηγαίνει αμέσως στο Online.

 

Και όταν πατάω Online με ρωτάει αν συμφωνώ με τους όρους λες και μπαίνω πρώτη φορά κάθε φορά...!  :huh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.