Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Πλέον κλείσαμε τον TS server. 
Θα μπορούμε να μιλάμε από το Discord
 

Βήματα για να συνδεθείτε


1) 
https://discordapp.com 
Κατεβάζετε και κάνετε install το πρόγραμμα, 
δημιουργείτε ένα account. 
Μην ξεχάσετε να κάνετε verify. 
(Υπόψιν όσοι έχετε hotmail/live,το verification email ίσως να μην έρθει ποτέ) 

2) 
Αποδέχεστε την πρόσκληση από το παρακάτω link 
https://discord.gg/3BTDZhw 

3) 
Έτοιμοι.Μπορείτε να συνδέεστε μαζί μας 

ΥΓ, 
όσοι θέλετε μπορείτε να μην χρησιμοποιείτε το app για να συνδέεστε,ο browser σας φτάνει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

labιτες το εχετε παρατησει τελειως ρε;

Εχω να παιξω αλλο παιχνιδι απο τοτε που βγηκε,  κατεβαστε bikers update/dlc να λιωσουμε ρε!

 

Εχω αλλαξει account για τους φιλους και οποιον γουσταρει να καει μαζι μου, με βρισκετε ως javanoob.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιζω που και που. Μεχρι προτεινος την εβγαζα σε stunt races που τα γουσταρω πολυ. Απλα πεφτεις μονιμως σε μογγολους που αντι να κανουν καθαρους αγωνες σε σπρωχνουν εξω απο την πιστα οταν πας να τους περασεις και δεν το παλευω αυτο.

Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2016 at 8:40 AM, icy20 said:

Εγω παιζω που και που. Μεχρι προτεινος την εβγαζα σε stunt races που τα γουσταρω πολυ. Απλα πεφτεις μονιμως σε μογγολους που αντι να κανουν καθαρους αγωνες σε σπρωχνουν εξω απο την πιστα οταν πας να τους περασεις και δεν το παλευω αυτο.

Στο τελευταιο update προσθεσαν την επιλογη no-contact και στα stunt races για σας τα noobs.

Spoiler

:p

εχεις δικιο μαν, παιζω το παιχνιδι ασταματητα εδω και εναμιση χρονο και races επαιξα μονο για τα unlocks. Ειναι πολυ εκνευριστικα.  Stunt race εχω παξει μολις 1 για να καταλαβεις οταν εδιναν διπλα rp και δεν την παλεψα, μολις ενιωσα οτι παω να σπασω πληκτρολογιο, ειπα ως εδω. :)

 

 

Τα νεα ρουχα,τατουαζ, κουρεματα και φυσικα μηχανακια , τα σπανε ομως! ! !

Έγινε επεξεργασία από javaneze:
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, javaneze: said:

Στο τελευταιο update προσθεσαν την επιλογη no-contact και στα stunt races για σας τα noobs.

  Hide contents

:p

εχεις δικιο μαν, παιζω το παιχνιδι ασταματητα εδω και εναμιση χρονο και races επαιξα μονο για τα unlocks. Ειναι πολυ εκνευριστικα.  Stunt race εχω παξει μολις 1 για να καταλαβεις οταν εδιναν διπλα rp και δεν την παλεψα, μολις ενιωσα οτι παω να σπασω πληκτρολογιο, ειπα ως εδω. :)

 

 

Τα νεα ρουχα,τατουαζ, κουρεματα και φυσικα μηχανακια , τα σπανε ομως! ! !

Ουστ που θα με πεις και νουμπ. Οι αλλοι ειναι νουμπ που δεν αντεχουν να χανουν :p

 

Οι μηχανες ειναι καμμια καλη η παλι με 801 παιζουν ολοι?

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, icy20 said:

Οι μηχανες ειναι καμμια καλη η παλι με 801 παιζουν ολοι?

Eισαι τρελος; τι ειναι ειναι το 801; ουτε που θυμαμαι πια.

Εκανε φοβερη αναβαθμιση στο στολο των μοτοσυκλετων το update, πλεον πρεπει να ειναι πανω απο 30 οι επιλογες σε μοτο.

Και αναμενονται αλλες 6 μεσα στον μηνα που εγιναν leak. Η μια ειναι τυπου tron. :D

Δες κανα γιουτιουμπ με ολα τα καινουρια, δεν παιζει να μη σε πωρωσει. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

καλησπέρα . έκανα απεγκατάσταση απο ένα ssd και το έκανα download και το εγκατέστησα στον καινούργιο ssd . με τα ίδια settings και το παιχνίδι έχε απίστευτα frame drops . δοκίμασα να ρίξω τα graphiocs settings ( αν και έπαιζε νερό στον παλιό ssd ) και το πρόβληαμ δεν λύθηκε ... καμιά βοήθεια. ?????drivers έχω 16.11.2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπέρα . έκανα απεγκατάσταση απο ένα ssd και το έκανα download και το εγκατέστησα στον καινούργιο ssd . με τα ίδια settings και το παιχνίδι έχε απίστευτα frame drops . δοκίμασα να ρίξω τα graphiocs settings ( αν και έπαιζε νερό στον παλιό ssd ) και το πρόβληαμ δεν λύθηκε ... καμιά βοήθεια. ?????drivers έχω 16.11.2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.