Jump to content



Ergohuman V2 Chair


Recommended Posts

Τιποτα ακομα?

Δεν με πήραν προς το τέλος με πήραν στην αρχή της επόμενης!! :T: Μόλις έκλεισα το τηλέφωνο και μου είπαν ότι είναι διαθέσιμος και Πέμπτη θα τον παραλάβω! :happy2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Λοιπόν πήγα σήμερα το απόγευμα και παρέλαβα τελικά γιατί δεν μπορούσα πιο πριν. Αν και μέχρι να το βρουν με φόβησαν λίγο, όλα καλά. Μπράβο για την εξυπηρέτηση του καταστήματος.Και ευχαριστώ και τον @FANISTELROOY για τον οδηγό αλλαγής που έβαλε

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήγα σήμερα το απόγευμα και παρέλαβα τελικά γιατί δεν μπορούσα πιο πριν. Αν και μέχρι να το βρουν με φόβησαν λίγο, όλα καλά. Μπράβο για την εξυπηρέτηση του καταστήματος.Και ευχαριστώ και τον @FANISTELROOY για τον οδηγό αλλαγής που έβαλε

Την άλλαξες? Καλό είναι να βρεις ένα βαρύ σφυρί από καουτσούκ νομίζω, νομίζω λέγεται mallet. Και βάλε και αρκετό wd40

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επειδή τώρα που πήρα το κολάι το κάνω και σε άλλους αλλά αυτή τη φορά χωρίς επιτυχία όμως ... Σε άλλη καρέκλα ενώ έβγαλα τα πόδια δεν λέει να φύγει από το κάθισμα η μπουκάλα. Δεν στρίβει καν με τον κάβουρα...Έχετε να προτείνετε τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τώρα που πήρα το κολάι το κάνω και σε άλλους αλλά αυτή τη φορά χωρίς επιτυχία όμως ... Σε άλλη καρέκλα ενώ έβγαλα τα πόδια δεν λέει να φύγει από το κάθισμα η μπουκάλα. Δεν στρίβει καν με τον κάβουρα...Έχετε να προτείνετε τίποτα;

Ριξε και εκει wd40

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τα κατάφερα.. από την αρχή είχα βάλει wd 40 ... Τελικά σκέφτηκα άλλο τρόπο και βγήκε πανεύκολα χωρίς κόπο και θα το ξέρω για την επόμενη φορά.. Πήρα σκύλα την έσφιξα όσο δε πάει και άρχισα να βαράω με ένα σφυράκι στην άκρη της για ούτε 10 δευτερόλεπτα...

Έγινε επεξεργασία από Mer
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τα κατάφερα.. από την αρχή είχα βάλει wd 40 ... Τελικά σκέφτηκα άλλο τρόπο και βγήκε πανεύκολα χωρίς κόπο και θα το ξέρω για την επόμενη φορά.. Πήρα σκύλα την έσφιξα όσο δε πάει και άρχισα να βαράω με ένα σφυράκι στην άκρη της για ούτε 10 δευτερόλεπτα...

Έτσι μου έχει μείνει στο χέρι η μια πλευρά της δαγκάνας. Την ξεδόντιασα τη σκύλα :)

(Απλά με πολύ σφίξιμο, χωρίς χτύπημα)

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε http://goo.gl/CdJY2k. Χαχαχαχα κάτσε ρε την έσφιξες και χάλασε;; Πώς;; εγώ την χτυπούσα από την πλευρά που σφίγγει και χαλαρώνει

Πάντως μέχρι στιγμής σκύλα, παπαγαλάκι και κάβουρα δεν έχω χαλάσει πότε ίσως να είναι και στη μάρκα.. Αν και παπαγαλάκι έχω αλλάξει ένα που είχα γιατί δεν βοηθούσε και πολύ

Έγινε επεξεργασία από Mer
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σαν πρωτο μηνυμα ( νεο μελος :p ) επιλεγω να στειλω εδω μιας και το παρακολουθω καιρο και θελω να παρω μια καρεκλα που να αξιζει τα χρηματα της ...

Αλλα στα τελευταια post λιγο με τα εργοστασια κλπ σας εχασα μιας και ειναι και λιγο περασμενη η ωρα ...

Απο που αξιζει τελικα η αγορα της ?

Link to comment
Share on other sites

οποτε αναγκαστικα μενουμε με το αθλιο χρωμα του Πλαισιου ...

Απο Αγγλια και κοκκινο χρωμα παει πολυ ε ?

Δεν το βρίσκω καθόλου μα καθόλου υπερβολικό... τα +8 χρόνια εγγύηση από αυτή του Πλαισίου και το ότι θα έχεις το χρώμα που ΕΣΥ γουστάρεις το θεωρώ απόλυτα φυσιολογικό...

Το ποσό απόκτησης της καρέκλας είναι αρκετά υψηλό και αν την πάρεις θα την κρατήσεις για όσα περισσότερα χρόνια μπορείς... για ποιο λόγο τότε να κάνεις συμβιβασμούς μ' ένα προϊόν που δύσκολα θα το αλλάξεις στα επόμενα χρόνια...???

Δεν είναι κρίμα από την μία να ευχαριστιέσαι όταν κάθεσαι αλλά όταν την κοιτάς να μην σου αρέσει αυτό που βλέπεις...???

Εγώ θα αγοράσω σίγουρα από Αγγλία και για τους δύο λόγους που ανέφερα... και για την εγγύηση (που δεν μικρό πράγμα, είναι πολύ μεγάλη η διαφορά...) αλλά και για το χρώμα μιας και εγώ την θέλω μαύρη και αυτή του Πλαισίου αυτή που ορίζει ως μαύρη είναι μαύρο πανί και γκρι όλα τα υπόλοιπα κάτι που δεν μου αρέσει καθόλου αισθητικά... :slap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.