Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

μολις τερματισα το assassin 3 , δεν μου αρεσε καθολου , πιο πολυ με το ζορι το επαιξα για να μην χασω το γενικα storyline . Τωρα εβαλα το black flag , απλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ , το παιχνιδι σε κραταει να λιωσεις αγρια , οπως εκανε και το AC2 . Λατρευω τον τροπο που αυτη η παιχνιδαρα μπαινει στο θρησκευτικο θεμα

Link to comment
Share on other sites

Assassin's creed 3, καθόλου άσχημο και ωραίο που ο main character είναι μισός Ινδιάνος αλλά σαν το 4 καμία σχέση, αρκετά υποδεέστερο.

να σου κανω μια σουμα , να βαλεις κατευθιαν το black flag ? :p

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Expeditions Conquistador. Πολύ ενδιαφέρουσα μίξη Strategy-Rpg, με ωραίες ιδέες στο κομμάτι της στρατηγικής (εκτός από cover/distance, παίζει ρόλο και αν φωτίζεται ο στόχος ή όχι), και δυνατό σενάριο με επιλογές που καθορίζουν την πορεία της ιστορίας, και φυσικά μια πολύ καλή ιστορία με θέμα που δεν το έχω ξανασυναντήσει.

Έβαλα λίγο το Max Payne 3 αλλά με ψιλοζάλισε. Άσε που στα cinematics μου εμφανίζει κάθε λίγα δευτερόλεπτα μαύρη οθόνη και πρέπει να πατάω το ποντίκι για να ξαναεμφανίζει εικόνα. :confused:

Link to comment
Share on other sites

το ξεκινησα και γω δειλα δειλα το metal gear rising αν και μελανιασε ο σκληρος με τα 24.5 γιγα!!

τωρα αν και βλεπω μαλλον σεναριο τεχνολονιντζα πρακτορες σπαθια διαφορα κεραυνοι αστραπες κλπ και δε δηλωνω ιδιαιτερα φαν θα του δωσω 2 ευκαιριες !!

αλλα αναμενωμενο κονσολα το πακετο !!

m8ql.jpg

cnhl.jpg

1jvy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.