Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Δεν ξερω αν ειναι το σωστο topic για να το πω αυτο επειδη ειμαι καινουργιος, αλλα εχω ενα θεματακι.. οποιος μπορει να με βοηθησει. Εχω κατεβασει το Max Payne 1 & 2 crackariσμενο στο Laptop μου με Windows 7 x64 Ultimate και παιζουνε και τα 2 τελεια. Στο PC μου ομως (με τα ιδια windows) οταν παω να το πατησω να παιξει δεν κανει τιποτα. Ανοιγω το task manager -> Processes και εχει δειχνει οτι το παιχνιδι τρεχει ηδη, αλλα εγω δεν βλεπω κανενα παραθυρο να ανοιγει για να παιξω. Μηπως ξερει κανεις τι μπορει να φταιει και το κανει αυτο ? Και επειδη το Steam εχει ολα τα Max Payne σε προσφορα με 7.60 και θελω να τα αγορασω, ειδα και μερικους αλλους στο chat να λενε οτι εχουνε τετοια θεματα με το παιχνιδι απο το Steam, οποιος ξερει τιποτα ας μου το πει να μην χαλασω τα λευτα μου τσαμπα. Thanks...

Link to comment
Share on other sites

Far Cry 4. Το κτεβασα απο το κουπονι της καρτας γραφικων μου. Δεν εχω μπει σε διαδικασια να παρακολουιω τιποτα απο fps κλπ αλλα μου τρεχει σχεδον αριστα. Μονο ελαχιστο tearing στα κινηματογραφικα δεν εχει κανενα αλλο θεμα. Τωρα που το κατεβασα υποτιθεται οτο το εχω κατεβασει με ολα τα patch που εχουν βγει;

Link to comment
Share on other sites

@BarbieQ Οι κοκκινες (amd) δεν τα τρεχουν τα Μax Payne 1/2 αν δεν ειναι σε compatibility mode windows 98.

 

Παιζουμε 1vs1 Call of Duty 4/Call of Juarez σε lan με τον γιο μου και ακουει ολη η γειτονια το κλαμα του  :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα λέω να τελειώσω το Risen 3 και μέτα σκέφτομαι μήπως το Divinty:Original sin, χμ αν και τωρα που το σκέφτωμαι έχω και το Gabriel Knight 20th anniversary. Αντε να δούμε :Ρ

καλό το risen 3? δεν άκουσα τα καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites

καλό το risen 3? δεν άκουσα τα καλύτερα 

 

Μεσαία κατάσταση, έχει ακόμα κάποια στοιχεία απο το 2ο όπως πειρατές π.χ. απλώς πρόσθεσαν μια μικρή αίσθηση απο το 1ο με μαγεία(μόνο αυτο με

με τράβηξε λίγο). Κατα τα άλλα τα ίδια πραγματα σε θέμα ιστορίας.Και δεν έχει επίπεδα για χαρακτήρα ανεβάζεις κάποια Stats τύπου meele, ranged κλπ.

με Glory που πέρνεις απο τέρατα και αποστολές, όσο για εξοπλησμό πάπαλα λίγα πράγματα :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Torchlight .Ξεκινησα και το II αλλα το πρωτο με φανηκε καλυτερο.

Απλο,ποιο καλυτερα γραφικα (ο yeaaa :p) απλα εκανα την πατατα και εκανα retire

ενα καλο και φορτωμενο char(δεν ηξερα πατησα και την πατησα :p)

Link to comment
Share on other sites

Assassin's Creed BugUnity

 

Ωραίο αν δεν είχε και αυτά τα σπαστικά κολλήματα όλη την ώρα θα παιζόταν πιο άνετα και ευχάριστα χωρίς να ξεστομίζω καντήλια ανα πεντάλεπτο 

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα το Shadow of Mordor.. δεν το είχα το game και είπα να το τσιμπήσω!

Πολύ ωραίο gameplay, ωραία γραφικά και απο ροή στα καρέ άψογο!

Το παίζω στα Very High 1200p και High Textures με κλειδωμένο το caps στα 60fps! Παίζει βουτυράκι!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αφού τερμάτισα το Legend of Grimrock II (με πολύ ζόρι!) ξεκίνησα το World of Tanks εδώ και 2 μήνες σχεδόν με ενδιάμεσα λίγο Formula 1 2014 και Assetto Corsa. Σκέφτομαι το Dragon Age: Inquisition για επόμενο.

Έγινε επεξεργασία από jkamb
Link to comment
Share on other sites

εβαλα NFS shift 2.... 1-2 μερες δεν με συγκινησε unistall

 

Assetto Corsa τα ιδια unistall

 

ξεκινησα Company of Heroes 2 - Ardennes Assault

 

και εκανα install σημερα final fanstasy x -iii, για να δουμε.

 

Φαινεται η απελπισια μου να βρω απεγνωσμένα ενα καλο παιχνιδι ε? :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.