Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από perp [Χθες, στις 02:25]

Flight Simulator X... να πάρω και τον αέρα μου :hehe:

Παίζει το Χ σε XP ή θέλει Vista?

Έχω πολλά χρόνια να λιώσω στο πέταγμα (F19/F117 Stealth Fighter σε 8086 με Hercules και SIMCGA ):cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από neuromancer

Παίζει το Χ σε XP ή θέλει Vista?

Έχω πολλά χρόνια να λιώσω στο πέταγμα (F19/F117 Stealth Fighter σε 8086 με Hercules και SIMCGA ):cry:

Παίζει και σε ΧΡ και σε Vista

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδες, δεν ειπα οτι το Stranglehold δεν εχει χαβαλε.. Το χουμε τερματισει με ενα φιλο. (εχει τρομερη πλακα να τους βαρας με την zoomed βολη, στα .... :D)

Αλλα ειναι ψεμα, οπως και να το κανουμε.. Ο κινεζος δεν κατουραει.. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

@ ΑLK 1 - εβαλα το Zu online & το Perfect World

Στo Zu οι χαρακτηρες ειναι σαν 3d cartoon, παρολα αυτα ειναι πολυ καλοσχεδιασμενοι.

Σαν game αν και ειναι απλο (τουλαχιστον στο pve), απο οτι καταλαβα πρεπει να πεφτει

πολυ ξυλο στο pvp. 3 factions, το καθενα αντιπαλος των αλλων 2, κοινος χαρτης και

προσπαθουνε μαλλον να φανε τις περιοχες των αντιπαλων, ξεκινανε απο τα ακρα του χαρτη

και συναντιουνται προς τη μεση. Κοσμος υπαρχει, lag καθολου, free game - no fees κτλπ.

Δεν ειναι κα8ολου κακο θα ελεγα.. (maden in Korea)

Για το perfect world εχω να πω μονο 1 πραμα... αν ανοιγανε σερβερακι στην ευρωπη

οι αν8ρωποι 8α ελυναν το οικονομικο τους προβλημα....

Το παιχνιδι ειναι Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο, απο ολες τιςι πλευρες..... πολυ πολυ ΠΟΛΥ καλο!

Ωραια γραφικα, εντονη πλοκη, ολα στημενα οπως πρεπει, flexible interface, τα παντα!

Το μοναδικο -αλλα σοβαρο- προβλημα που παιζει ειναι οτι ο σερβερ βρισκεται στη μαλαισια...

παιζει lag γυρω στα 2-3'' (στο game βλεπω 500ms) συνεχως, και δυστηχως αυτο σε τσακιζει, παρολα αυτα θα δοκιμασω και σημερα τη τυχη μου... το προτεινω με 1000

\(made in Malaysia)

Link to comment
Share on other sites

STALKER με Faiakes mod 2.4... παλιό μεν αλλά ίσως το πιο ατμοσφαιρικό που έχω δει....Σε βάζει για τα καλά στο ρόλο και στο περιβάλλον του Chrenobyl...διαβασα ότι είναι και αρκετα μεγάλο σε διάρκεια....Τέλειο το COD4 αλλά να διαρκούσε και άλλο τόσο!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.