Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Borderlands 2 coop με ενα φιλαρακι επειδη εδω και καιρο ηθελα να το παιξω αλλα και για να κανω διαλειμμα απο το Planetside:sarcastic:

Καλο ειναι , αν ειναικαλυτερο απο το πρωτο δεν ξερω, πιο εντυπωσιακο ισως θα ελεγα

Link to comment
Share on other sites

Τέλος τα Walking Dead S02 και Wolf Among Us.

Όσον αφορά το WD δεν μου άφησε καλές εντυπώσεις. Έλειπε ο προηγούμενος πρωταγωνιστής και η Clementine-rambo δεν τραβούσε την υπόθεση, καμία σύνδεση με την προηγούμενη σεζόν και πολλοί νέοι χαρακτήρες οι οποίοι και σκοτώνονταν (οι περισσότεροι).

Το Wolf among us μου άρεσε και η ενήλικη υπόθεσή του και οι χαρακτήρες. Ήταν πρωτότυπο και πραγματικά σε έβαζε στον κόσμο του. Ανυπομονώ για την επόμενη σεζόν.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Thief 4. Μου άφησε ανάμεικτες εντυπώσεις, είχε κακό ΑΙ αντιπάλων, πιο γραμμικό απ'ότι περίμενα, έναν τραγικό χάρτη που περισσότερο σε μπέρδευε παρά σε βοηθούσε, ανελέητο ψάξιμο για loot το οποίο δεν επαρκεί για upgrades άν προσπαθούσες για Ghost-Rating.

Το χειρότερο είναι ότι ένας πολύ καλός πρωταγωνιστής χάθηκε σε ένα παιχνίδι χωρίς ψυχή.

Edit:

Πως ξέχασα τα απαίσια animations χεριών-ποδιών! Κάνουν τις ενέργειες του χαρακτήρα τόσο αργό που πρέπει να πάς 3 φορές σε κλειδωμένο μπαούλο για να το ανοίξεις. Άσε που έβαλαν jump-peek-take στο Ε και άλλα θες και άλλα κάνεις!

Έγινε επεξεργασία από hurin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.