Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Με ενδιαφέρει αυτό το παιχνίδι. Το pc μου το σηκώνει παίδες? έχω AMD FX 8320 3.5 ghz 8-core processor, 10 GB RAM, και Radeon HD 7870 2 GB.

Με το σύστημα της υπογραφής παίζει μια χαρά, οπότε θα είσαι οκ πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Δάκρυσα, νόμιζα οτι ζούσα όνειρο...κοντά 20 χρόνια πέρασαν...

Ένα απο τα πρώτα PC games που έπαιξα ποτέ, ρε πως περνάν τα χρόνια... :cry:

Save 50% on Descent on Steam

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=keS0Hts2LpQ]Descent - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

ξεκινησα σημερα !!! RISE OF NATION EXTEDED EDITION !!!:magic:

τι μου θύμισες ρε Νικο... εποχές 2007 .. Γυμνάσιο πήγαινα τότε, το πρώτο strategy και γενικώς από τα πρώτα παιχνίδια σε υπολογιστή που έπαιξα. Αν η νέα έκδοση έχει multiplayer θα το τσιμπήσω !!! :cool: Ατελείωτες ώρες καψίματος ! Παιχνιδάρα

Link to comment
Share on other sites

Wildstar - μπεεε, δε με κράτησε.. φαινεται καλοφτιαγμένο, αλλά δε ξέρω, κάτι με χαλάει. Ωραίες ιδέες, αλλά πολύ χρωματάκια-εφέ, χαμός. Δεν, αναμονή για all time classic, wow expansion.

Battlefiled hardline - μου άρεσε αρκετά, πιθανόν να το πάρω όταν βγεί. Τελος η beta οπότε πάμε γι άλλα.

Battlefield 4 - με τα γνωστά θεματάκια αλλά δεν υπάρχει κατι καλύτερο αυτη τη στιγμή. FPS ftw

Watch dogs - Πολύ ωραίο ειδικά μετά το patchaki. Τελείωσε όμως.

Γενικά δεν έχει κάτι να με κρατήσει αυτη την εποχή.

Link to comment
Share on other sites

Two worlds ΙΙ.

Ξεκίνησε καλά. Μέχρι που μου έδωσαν άλογο.

Το καβάλησα.

"Στρίβω" αριστερά, το άλογο δε κουνιέται, απλά στρίβει το κεφάλι του δεξιά.

"Στρίβω" δεξιά, το άλογο δε κουνιέται, απλά στρίβει το κεφάλι του -πάλι- δεξιά.

Πρέπει να πατάς ανά τακτά διαστήματα δεξί κλικ για να προχωρήσει το άλογο. Αν το παρακάνεις σε πετάει. Άμα αργείς σταματάει. Και πριν ξεκινήσει ΔΕΝ ανταποκρίνεται στο χειρισμό σου. Οπότε κάνεις τη μ@λ@κία και το παρκάρεις με φάτσα κάνα τοίχο την έκατσες. Θα σου πάρει 50 ώρες να σβουρνάει το άλογο χωρίς να μπορείς ουσιαστικά να το ελέξγεις. Θα ήθελα να μάθω ποιο λαμπρό αστέρι του φάνηκε καλή ιδέα αυτός ο χειρισμός.

Λέω δε μαμιέται, θα πηγαίνω περπατώντας - δε χρειάζομαι άλογο, έχω και teleport. Επόμενο quest - σπάσε το ρεκόρ ενός τυπά...στην ιππασία...

Άντε να κερδίσεις με τέτοιο χειρισμό και όταν έχεις τέτοια καλά:

endo

two-worlds-2-07-07-2014-18-12195.jpg

σούζα

two-worlds-2-07-07-2014-18-12196.jpg

προφανώς κόλλάει όποτε του κάτσει και πάει στο 1/5 της ταχύτητας και δεν ελέγχεται.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.