Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Θέλω να καταγγείλω τον [MENTION=2162]GruntGR[/MENTION] ο οποίος με παρέσυρε σε μονοπάτια που είχα θάψει ευλαβικά εδώ και χρόνια.

Οι αναμνήσεις ζωντάνεψαν, τα headshot φεύγουν φωτιά, quickscope λατρεμένο, το golden gun είναι OP, το PPK κόβει σαν sniper από τα 200 μέτρα και λιώνω στο...

GoldenEye: Source

Έβαλα χτες ένα 2ωρο και κόλλησα...

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το Σάββατο ενα ps vita μεταχειρισμένο και καίγομαι στο Final Fantasy X/X-2 HD. Μεγαλεία και αναμνήσεις... Πάνε πάνω απο 11-12 χρόνια που τερμάτισα το X και καμιά 10αρια που τερμάτισα το Χ-2!

Link to comment
Share on other sites

Sniper Elite 3. Το καλύτερο της σειράς σαν gameplay. Δυστυχώς κάπως μικρό σε διάρκεια με αδύναμο AI.

Όσοι κριτές-χρήστες το έθαψαν απλά δεν γουστάρουν το είδος και δεν θέλουν να το παραδεχτούν.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Batman Arkham Asylum. Πολύ καλό story, πιο δύσκολο από τα επόμενα επεισόδεια και συνολικά καλύτερο. Πιστεύω ότι από το City και μετά μας πουλάνε το ίδιο φαγητό ξαναζεσταμένο, και αυτό ισχύει και για το επερχόμενο επεισόδειο όπου το μοναδικό "νέο" είναι το Batmobil-Carmageddon.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια, τελειωσε και το the wolf among us... και τωρα εμεινε ενα "αντε ποτε θα βγαλουν δευτερη season? "

λιγο πριν το τελος εκανε μια μικρη κοιλια το σεναριο, τουλαχιστο για οσους αποφασισαν να σκοτωσουν τον ενοχο αλλα ενταξει δεν πειραζει γιατι μετα δικαιολογειται.

Επισεις η Snow White ψιλογινεται αρκετα σπασ@@δω στα ορια του κομπλεξισμου ή ειναι η ιδεα μου?

Link to comment
Share on other sites

παιζω παιζω , μου βγαινει μια αποστολη να παω να καψω την βαρκα και την χασισοφυτεια καποιου Hoyt .

μετο που αρχιζω να καω , παιζει τουτο

[ame]

[/ame]

ειμαι λιγο wtf . σπανια βλεπει κανεις γνωστα τραγουδια σε games .

μακρυνη κραυγη 3

Link to comment
Share on other sites

Μας εδωσαν καινουριο γραφειο σε εναν πελατη, οροφος που στεγαζει product development team, ολοι πιτσιρικαδες..

Μια μερα που δεν προλαβαινω να παω για μεσημεριανο, βλεπω τα παιδια να εχουν στησει ολοι lanακι και να παιζουν...OMG! Το ξερω αυτο το παιχνιδι! COD2 Και 20-30 players!

Mε τη μία τους ζηταω τον client, drag&drop and run! HD4000..μια χαρα!

Πρωτο, δευτερο, τριτο game...σακος του box! Τεταρτο game.. toujane, tunisia!

Πρεπει να την θυμαμαι καλυτερα και τον ΧΧΧ φακελο που εχω κρυμμενο στα documents και αναμεσα στους drivers της καρτας γραφικων! :haha:

Μοιρασα πονο.. 1-2 φορες τη βδομαδα δεν τρωω μεσημεριανο πια! :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Τα Gothic τα έχεις παίξει;

Nαι είμαι fun των Gothic αλλά δεν έχω παίξει το πρώτο, είχα χάσει τον ύπνο μου με το Gothic 3... έπαιξα αλλά δεν τέλειωσα το Forsaken Gods, το Arcania μου άρεσε πολύ σε αντίθεση με άλλους :) τέλειωσα και το fall of setarrif αλλά ηταν αγγαρεία :) με τα risen δεν είχα ασχοληθεί μέχρι που το πήρα σε προσφορά του steam και πραγματικά είναι πολύ καλό RPG. Να φανταστώ πως το έχεις τελειώσει ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.