Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Επιτέλους τελείωσα το Dark Souls 1, μόλις 130 ώρες για 1 playthrough μου πήρε :tomato:.

Σαδιστικά δύσκολο, σχεδόν άδικο , σε τιμωρεί για το παραμικρό σου λάθος. Πολύ ωραίο το σύστημα μάχης που μακάρι να το είχαν και άλλα παιχνίδια (π.χ. Skyrim), αλλά πιστεύω ότι στηρίχθηκαν πολύ πάνω σε αυτό και άφησαν κατά μέρος την ιστορία και το RolePlaying που όφειλε να έχει.

Με κούρασε αφάνταστα το farming/grinding, μου αρέσει να ξεκοκαλίζω τα παιχνίδια που παίζω ανακαλύπτοντας όλα τα μυστικά τους και όχι να παίζω ξανά και ξανά την ίδια περιοχή για να περάσω το boss.

Δεδομένου τα τόσα αρνητικά του, το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Σαν εμπειρία είναι κάτι πολύ ενδιαφέρον!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξεκινησα χτες να παιζω το metro 2033 redux. Παλιο μεν αλλα δεν ειχα παιξει ποτε metro και ειπα να ξεκινησω! Πολλα κινηματογραφικα ομως βρε παιδια.. Ετσι ειναι ολο το παιχνιδι; Ειμαι στην αρχη ακομα

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά

Είπα να μην ανοίξω άλλο θέμα οπότε θα ρωτήσω εδώ

Απο Resident Evil ποια αξίζουν (αν αξίζουν) και με ποια σειρά θα έπρεπε να τα παίξω;

Eίχα παίξει το Resident Evil το πρώτο μισή ζωή πριν

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησε προετοιμασια για το Alien: Isolation.

Eτσι για να μπαινουμε στο κλιμα σιγα-σιγα.

Αποφασισα να ξεκινησω το Aliens: Colonial Marines...

αλλα δεν...

το παιδεψα πολυ αλλα ειναι απαλευτο ακομα και σημερα μετα τα ενα σωρο patches που του εχουν βγαλει. Ομορφο οπτικα αλλα τραγικο perfomance οτι και αλλαξεις απο settings και γεματο ακομα bugs. Eπισης, τιποτα το ιδιαιτερο και απο story ωστε να σε κρατησει.

Κριμα το δολαριο που ειχα δωσει...

Επιασα λοιπον παλι το Aliens vs Predator του 2010.

Σταθερη αξια...

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησε προετοιμασια για το Alien: Isolation.

Eτσι για να μπαινουμε στο κλιμα σιγα-σιγα.

Αποφασισα να ξεκινησω το Aliens: Colonial Marines...

αλλα δεν...

το παιδεψα πολυ αλλα ειναι απαλευτο ακομα και σημερα μετα τα ενα σωρο patches που του εχουν βγαλει. Ομορφο οπτικα αλλα τραγικο perfomance οτι και αλλαξεις απο settings και γεματο ακομα bugs. Eπισης, τιποτα το ιδιαιτερο και απο story ωστε να σε κρατησει.

Κριμα το δολαριο που ειχα δωσει...

Επιασα λοιπον παλι το Aliens vs Predator του 2010.

Σταθερη αξια...

του 2001 θες να πεις :p

Link to comment
Share on other sites

Είπα να αρχίσω το Archeage, αλλα με αυτό το waiting time που έχει για να μπεις άλλαξα γνώμη...

οποτε λίγο Diablo 3 ROS και τίποτα άλλο μέχρι στιγμή(απορώ γιατί δίνουμε τόσα λεφτά για ακριβές κάρτες:p)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.