Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dark souls 2

εντελος καψιμο , αν και ψιλοαπογοητευτηκα γιατι δεν βελτιωθηκε οσο περιμενα στα γραφικα του, αλλα και επιδη εχει πολλα πραματα απο το 1ο

either way . MUST PLAY

Link to comment
Share on other sites

Metro 2033 , το τερμάτισα :p - ναι θα πείτε καλά τώρα βρήκες να το παίξεις εσύ ; - το είχα αφήσει στη μέση από το Μάιο '13 που είχα ασχοληθεί με το Last Light. Παιχνιδάρα με τα όλα του πάντως !

Επίσης, Batman Arkham Origins ( μας επηρέασε ο Deathstroke από τη σειρά " ARROW " :woot: - τουλάχιστον στο παιχνίδι τον σαπήσαμε στο ξύλο γιατί στη σειρά σουλατσάρει ακόμα ελεύθερος ) ....... και ......

Τώρα σκέφτομαι να ασχοληθώ με το " Ι am alive " ή να τερματίσω το Max Payne 3

Link to comment
Share on other sites

Dark souls 2

εντελος καψιμο , αν και ψιλοαπογοητευτηκα γιατι δεν βελτιωθηκε οσο περιμενα στα γραφικα του, αλλα και επιδη εχει πολλα πραματα απο το 1ο

either way . MUST PLAY

GeDoSaTo βαζεις και εφτιαξαν τα γραφικα. Τα textures ειναι ηδη υψηλης ευκρινειας απλα ο φωτισμος εχει αλλαξει απο το beta λογω κονσολων.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

GeDoSaTo βαζεις και εφτιαξαν τα γραφικα. Τα textures ειναι ηδη υψηλης ευκρινειας απλα ο φωτισμος εχει αλλαξει απο το beta λογω κονσολων.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

τι ειναι το gedosado ?

Link to comment
Share on other sites

Downsampling tool με sweetfx

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

χα0χα0χα0χ0α

δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτα που λες :p

παντος αμα αυτο βοηθησει στα γραφικα να βελτιωθουν , κανε μια παλικαρια και δωσε πληροφοριες με πμ !!!!

Link to comment
Share on other sites

χα0χα0χα0χ0α

δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτα που λες :p

παντος αμα αυτο βοηθησει στα γραφικα να βελτιωθουν , κανε μια παλικαρια και δωσε πληροφοριες με πμ !!!!

Google it φιλε μου θα στο βγαλει τι ειναι ακριβως με οδηγειες.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Metro 2033 , το τερμάτισα :p - ναι θα πείτε καλά τώρα βρήκες να το παίξεις εσύ ; - το είχα αφήσει στη μέση από το Μάιο '13 που είχα ασχοληθεί με το Last Light. Παιχνιδάρα με τα όλα του πάντως !

Επίσης, Batman Arkham Origins ( μας επηρέασε ο Deathstroke από τη σειρά " ARROW " :woot: - τουλάχιστον στο παιχνίδι τον σαπήσαμε στο ξύλο γιατί στη σειρά σουλατσάρει ακόμα ελεύθερος ) ....... και ......

Τώρα σκέφτομαι να ασχοληθώ με το " Ι am alive " ή να τερματίσω το Max Payne 3

κατα την αποψη μου καλυτερο το 2033 απτο LL.Στορυ χαρακτήρες ατμοσφαιρα.Απορώ γιατι δεν ειχε ακουστει το 2033 τοσο πολυ.

Dark souls 2 καψιμο....πολυ ομως....το iam alive το ειχα παιξει λιγο και το αφησα.ενδιαφερον ομως

σχετικά με το i am alive.

ΤΕΡΑΣΤΙΑ Μαγκιά αυτη με το όπλο.Noμιζω αρκετα πρωτοτυπο.

Link to comment
Share on other sites

σχετικά με το i am alive.

ΤΕΡΑΣΤΙΑ Μαγκιά αυτη με το όπλο.Noμιζω αρκετα πρωτοτυπο.

Μου άρεσε πάρα πολύ το I am alive,θα μπορούσε να είχε καλύτερα γραφικά αλλά γενικά είναι πολύ καλό παιχνίδι και με φοβερή ατμόσφαιρα!!

Link to comment
Share on other sites

Teslagrad ωραίο αν και είμαι στην αρχή ακόμα, πρέπει να το μετονομάσουν σε U shall die ή Deathtrap… πολύ ψόφος, όχι ότι με χαλάει, καλύτερα έτσι παρά γελοίο σε ευκολία.

Super Mario Bros 1 (NES 1985) awesomeness!

Default graphics

1pOn5.jpg

Με λίγα φίλτρα.

d3pgz.jpg

Tv style

BbEyN.jpg

Dota

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.