Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Brutal legend... και νοιωθω εντελως χαζος που μου ειχε ξεφυγει (παρολο που το ξερα)...

Το game ειναι η πεμπτουσια της φιλοσοφιας του pure Metal των 90s

Οσο για τη μουσικη υποκρουση δεν το συζηταω καθολου:jump1:

Link to comment
Share on other sites

Ιδικά στην αρχή που έπαιζε ozzy γούσταρα απίστευτα....:banging::banging::banging:

βρε με τον ηχο κλειστο το επαιξες? (ιεροσυλια για τετοιο game αν το εκανες) ...συνεχεια παιζει Ozzy.

Και γενικα ακογονται τα παντα, απο Motorhead, Saxon, Priest μεχρι running wild, Accept κτλ κτλ κτλ

Απο μουσικη σκιζει, οσο απο υποθεση... ειμαι σιγουρος οτι μεσα στους συντελεστες του σεναριου ηταν ο Jack Black (αν δεν το εγραψε μονος του δηλαδη... αυτο το χιουμορ και η καφριλα δεν μπορει να ειναι αλλουνου, κι εχει και πρωταγωνιστη τον εαυτο του :rofl:)...

Απιστευτο game...

Απιστευτο γελιο που ο Lemmy ειναι Healer :rofl: θεικο!

Έγινε επεξεργασία από Nick74
Link to comment
Share on other sites

ποιο mod? χρησιμοποιείς?

Αν σου πω οτι δεν έχω ιδέα; :meeting:

Βρήκα ένα πακετάκι που περιέχει διάφορα mods και διαλέγεις ανά κατηγορία τι θα στήσει.

(πρέπει να δω σπίτι το όνομά του). Και φυσικά το DAR artillery καθώς χωρίς fly time δεν παίζεται ;)

Link to comment
Share on other sites

ξαναέβαλα το unreal tournament ('99) και κάηκα

Τα γραφικά του παλεύονται ακόμα

Ρε, τι ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΕΣ παίζαμε ?

ΥΓ: Αυτό τον ΧΑΝ θέλω να τον !@#$%^

πραγματικά το καλύτερο της σειράς

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.