Jump to content



Recommended Posts

Γουστα ειναι αυτα τι τρλενεστε αλλους τους αρεσει κι αλλους οχι

Εμενα πρoσωπικα δεν με γεμιζει το assetto(οπους και πολλους αλλους) Οταν βαραω πολλες ωρες σε ενα παιχνιδι το βαριεμαι γρηγορα οταν δεν εχει καλα γραφικα πλουσιο περιεχομενο η καλο gameplay(σιγα το gameplay δηλ ΑC,που να με κανει να μην δινω σημασια στα υπολοιπα)

Το project το βλεπω πολυ καλο και στους 3 τομεις(μακαρι) ολοι αυτο θελουμε!

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Here is our final batch of videos of Project CARS before a while, so we have something new to show you guys. This time, we focused on the passing of time and the dynamic weather system which we accelerated 240 times to show what the game was capable of.

Project CARS passes the time - Gamersyde

Link to comment
Share on other sites

Καλά τώρα είμαστε σοβαροί συγκρίνετε ένα previous gen με ένα next gen παιχνίδι ,όταν βγεί το gran turismo 7 για ps4 μιλάμε ξανά για σύγκριση μεταξύ τους!

Δηλαδη πριν δυο χρονια, (3?-4?ποτε βγηκε?)τα λαστιχα σφυριζαν στην βροχη?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά τώρα είμαστε σοβαροί συγκρίνετε ένα previous gen με ένα next gen παιχνίδι ,όταν βγεί το gran turismo 7 για ps4 μιλάμε ξανά για σύγκριση μεταξύ τους!

Γτ στα προηγούμενα 6 ποια ειναι η διαφορα; Είτε παίζω το 2 είτε το 5 το μόνο που αλλάζει ειναι τα γραφικα, ο ήχος παραμένει σε αστεία ποιότητα η AI του παιχνιδιού ακριβώς ίδια. Και το 7 να βγει το ίδιο θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες...

Διαβάζοντας το τοπικ από την αρχή, έχετε θάψει σχεδόν ό,τι racing game κυκλοφορεί και συνεχίζετε ακάθεκτοι να προσθέτετε στη λίστα!

Και όλα αυτά στηριζόμενοι σε youtube videos και promotional pics.

Εντωμεταξύ, άποψη από κάποιον που να ΕΧΕΙ το pCARS έχει να γραφεί από το 2012...

Link to comment
Share on other sites

εχω δοκιμασει πολλες φορες να το αγορασω και μου λεει το φθινοπωρο 2014

αν υπαρχει διαθεσημη αδεια εδω ειμαι :p

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες...

Διαβάζοντας το τοπικ από την αρχή, έχετε θάψει σχεδόν ό,τι racing game κυκλοφορεί και συνεχίζετε ακάθεκτοι να προσθέτετε στη λίστα!

Και όλα αυτά στηριζόμενοι σε youtube videos και promotional pics.

Εντωμεταξύ, άποψη από κάποιον που να ΕΧΕΙ το pCARS έχει να γραφεί από το 2012...

Ενταξει, πανω κατω ξερουμε πως θα παει το θεμα. Εγω περιμενω ενα Shift 3 με αλλο ονομα για προφανεις λογους, δε νομιζω οτι θα φτιαξουν κατι τρομερα διαφορετικο απο τα δυο τελευταια παιχνιδια τους χωρις αυτο να σημαινει οτι θα ειναι μαπα, εμενα προσωπικα μου αρεσε και αν ειχε περισσοτερα EU-JAPAN cars γτ κακα τα ψεματα ειχε πεσει πολυ αμερικανια, θα μετραγε πιο πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, πανω κατω ξερουμε πως θα παει το θεμα. Εγω περιμενω ενα Shift 3 με αλλο ονομα για προφανεις λογους, δε νομιζω οτι θα φτιαξουν κατι τρομερα διαφορετικο απο τα δυο τελευταια παιχνιδια τους χωρις αυτο να σημαινει οτι θα ειναι μαπα, εμενα προσωπικα μου αρεσε και αν ειχε περισσοτερα EU-JAPAN cars γτ κακα τα ψεματα ειχε πεσει πολυ αμερικανια, θα μετραγε πιο πολυ.

Απο οσο μπορω να καταλαβω απο τα βιντεο νομιζω πως το μοντελο οδηγησης εχει αλλαξει σε σχεση με το Shift.

Το τελευταιο ποτε δεν το συμπαθησα και αν και το project cars συνεχισει στο ιδιο μοντελο οσο καλο οπτικο τομεα και να εχει παλι θα περασει και δεν θα αγγιξει...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω 2 φίλους με το pcars. Σε κάθε update τα ίδια παθαίνουν.. Το βάζουν 10 λεπτά, ξενερώνουν με τα physics και γυρίζουν στο AC :p

Το παιχνίδι είναι simcade και ελπίζω να γίνει τόσο καλό ώστε επιτέλους και οι pcάδες να αποκτήσουν ένα καλό παιχνίδι του συγκεκριμένου υποείδους. Από arcade games και καθαρά sims είμαστε σε καλό επίπεδο αυτή τη στιγμή ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.