Jump to content



Doom3 εντυπώσεις


Georgesod

Recommended Posts

εγώ πάντως χρησιμοποιώ το refreshForce V1.10. Το μόνο που κάνει είναι να βγάζει από τη registry όλες τα refresh value του monitor και να κρατάει μόνο αυτό που έχεις επιλέξει εσύ, οπότε τα Win θέλουν δε θέλουν σε αυτή θα παίξουν. Την 640x480 μόνο κρατήστε την στα 60hz γιατί μερικά games (colin Mcray5, Battlefield) όταν ξεκινάν για πρώτη φορά σε 640 και δε βρουν 60 κρασάρουν...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Και εκει που εξοντωνα ωραια κ καλα τα καταγκιοζο-ζομπια.......

ΠΑΡΤΑ,κ μετα σκαλωνε συνεχεια.......βγηκα,ξαναμπηκα---->ΤΑ ΙΔΙΑ

Μηπως ηρθε η ωρα του patch κυρια ID ? :...:

post-119-1416071202,9296_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδία εμένα στην αρχή με εντυπωσίασε πολύ αλλά τώρα απλά το θεωρό καλό , με ψιλό χάλασε και τα γραφικά δεν είναι και τόσο ωραία για να έχουνε απαιτήσεις τρελές πχ radeon x800 and 6800 τεσπα , περιμένω να είναι καλύτερο το half life 2 και καλά είχε πει ένα παιδί ότι το far cry είναι καλύτερο από πολλές άποψης

Link to comment
Share on other sites

Εγω βρηκα το game g@mato.Εχει φοβερη ατμοσφαιρα και στα 1024-768 High Detail εχει και φοβερα γραφικα!!!Ακομα και στους εξωτερικους χωρους.Διαφωνω λοιπον για τα γραφικα αλλα συμφωνω οτι χρειαζεται δυνατο συστημα.:)

____________________________

Athlon Xp 2600+,

Shuttle An35

MSI FX5900XT

512MBddr400

IBM Desktar 40GB 7200rpm

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.