Jump to content



Samsung Galaxy Nexus


papajim

Recommended Posts

Ρωταω γιατι εχω δουλεψει αρκετα αυτα τα protectors (

Google Cases | Google Screen Protector | SPIGEN SGP

Νορμαλ τιμη ΔΕΝ ειναι για τα δεδομενα του ιντερνετς.

Ειναι λογικοτατη ομως αν η δευτερη λυση πχ ειναι ο Γερμανος (ρωτηστε και γελαστε με τα € που ζηταει)

Απλως ειναι αρκετα ακριβα αλλα αντιστοιχη ποιοτητα δεν εχω βρει σε κατι αλλο.

Απο την αλλη με τις τιμες πχ 99 US cents τα 3... απο ebay απλα παιρνεις καμποσα και απλα τα αλλαζεις...

13,99$ ειναι παρα πολύ καλά.

Το συγκεριμένο site βεβαια το κοιταω 2 μέρες τώρα ( thanks [MENTION=172]papatsonis[/MENTION] ) για την θηκη σε λευκό αλλα είναι out of stock :/

Δυστηχώς στο ebay store δεν έχουν τις εκπτώσεις που έχει στο site. Οποτε θα περιμενω για την θήκη και πάρω και το Steinheil Series.

thanks :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply
Βασικα κοιταξε και Αμαζονα.

Πουλανε και οι ιδιοι εκει.

Το έχω κοιτάξει, αλλα με τετοιες τιμές ας τα κρατήσουν στο ραφι τους :p

[ame=http://www.amazon.co.uk/SGP-Galaxy-Nexus-Capsule-Infinity/dp/B006QPX5TG/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1347788345&sr=8-2]SGP Galaxy Nexus Ultra Capsule Infinity White: Amazon.co.uk: Electronics[/ame]

[ame=http://www.amazon.co.uk/SGP-Steinheil-Protector-Oleophobic-Resistant/dp/B0076E5OE0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1347788382&sr=8-1]SGP Samsung Galaxy Nexus Steinheil Screen Protector Ultra Oleophobic Oil Resistant Series: Amazon.co.uk: Electronics[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2402]Reaper[/MENTION] το είχα τσεκάρει το συγκεκριμένο αλλά αφήνει σημεία ακάλυπτα γύρω γύρω και για αυτο το είχα αποκλείσει :/

DSCN1185.jpg

DSCN1183.jpg

Το δικό μου αφήνει μονο ενα χιλιοστό στο κάτω μέρος. σε ολες τις άλλες πλευρές είναι κομπλέ.

Ίσως τα τελευταία τα εχουν κάνει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω αν είναι wet applied το xo skin, αλλά στα μη wet applied screen protectors για το Galaxy Nexus

οι εταιρείες (συνήθως) αφήνουν περιθώρια για την αποφυγή φυσαλίδων, λόγω της καμπυλότητας της οθόνης.

Εγώ αυτή τη στιγμή του έχω το Ultra Οleophobic της Spigen (από ebay) και μέχρι στιγμής γενικά είμαι ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψα η βάση μαμεί. Η τροφοδοσία γίνεται από αυτή, ενώ έχει και έξοδο για ακουστικά. Με τη σύνδεση με τον αναπτήρα, το κινητό καταλαβαίνει ότι έχει τοποθετηθεί σε αυτή και μπαίνει σε car mode.

DSC_1601.jpg

DSC_1596.jpg

DSC_1598.jpg

Και μια με το Sygic

DSC_1595.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλή ερώτηση. Έχω και τους 3 browsers (Stock, Chrome, Dolphin) και το πρόβλημα είναι.. ότι ο ένας συμπληρώνει τον άλλο. Ο Dolphin είναι ο μόνος που έχει επιλογή να μη φορτώνουν εικόνες όταν είμαι με 3G. Δεν τον έχω χρησιμοποιήσει όμως αρκετά για να έχω άποψη για ταχύτητα κλπ, γιατί δεν έχει συγχρονισμό με Google Bookmarks/Tabs. Ο Stock μου φαίνεται πιο γρήγορος και smooth από τον Chrome και διαχειρίζεται πιο καλά τα πολλά tabs που ανοίγω. Ο Chrome έχει το καλό ότι συγχρονίζει και tabs από τον Chrome στο PC. Βέβαια στο PC χρησιμοποιώ Firefox αλλά πρέπει να τον καταργήσω σιγά σιγά για να έχω καλό sync PC-Nexus. Αν είχε ο Stock συγχρονισμό tabs θα έβγαζα τον Chrome.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια αντιμετωπιζω το εξης προβλημα το κινητο δεν φορτιζει ανοιχτο πρεπει να ειναι κλειστο για να φορτισει .

εκανα ρεσετ στις εγοστασιακες ρυθμισεις αλλα τιποτα ,

καπου διαβασα οτι ειναι προβλημα rooting και ετοιμαζω να βαλω στοκ ρομ τωρα .

εχει κανεις μηπως το ιδιο προβλημα ή καμια ιδεα ????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.