Jump to content



Samsung Galaxy Nexus


papajim

Recommended Posts

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply
Εγώ το έχω. Εδώ και μέρες. Εσύ να δούμε πότε :sarcastic:

Τι εκεί φτάνει και δεν το έχω ρε νουμπά που δεν παίρνεις από αστεία;

μπραβο αλεξ συγχαρητηρια παρε ενα γλυφιτζουρι και εσυ

Link to comment
Share on other sites

Πήρα κι εγώ το update εχτές.

Το μόνο που παρατήρησα είναι ότι πλέον κατά την εκκίνηση μετά το ξεκλείδωμα της sim δεν μου κάνει αυτό το σβήσιμο + επαναφορά των εικονιδίων που έκανε.

Τίποτα ιδιαίτερο δλδ...

*Δεν ξέρω αν το έκανε και σε άλλους βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη, στην εκδήλωση της επόμενης Δευτέρας, αναμένεται ότι θα παρουσιαστεί η 3G έκδοση του Nexus 7 tablet, αλλά και το Nexus 10 tablet από τη Samsung.

[MENTION=3673]hayabusa[/MENTION] σου τα έλεγα, δε περίμενες:p

Link to comment
Share on other sites

Λεω να δοκω το iphone 4 να παω στο Nexus (αυτο με τη 4,6' οθονη), ετσι για αλλαγη

Αξιζει ? (θα πειτε ναι :p)

Η καμερα τι λεει?

Μπαταρια?

edit Επισης απο root, roms τι παιζει? εχω εμπειρια μονο με το hp touchpad +CM9

Link to comment
Share on other sites

Το GN είναι το πιο moddable και πιο εύκολα rootable τηλέφωνο αυτή τη στιγμή. ROMs άπειρες, η μια καλύτερη από την άλλη.

Η κάμερα δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο, αλλά τη δουλειά της την κάνει. Το ίδιο και η μπαταρία - πρέπει να μην το παρακάνεις με την οθόνη γιατί καταναλώνει πολύ. Με συνεχές browsing ή gaming σε 3-5 ώρες την ξεζουμίζεις. Με αρκετή χρήση βγάζεις μια ημέρα, με προσοχή και χαμηλή χρήση πάνω από 3 - υπάρχει και extended battery για τους απαιτητικούς.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.