Jump to content



Samsung Galaxy Nexus


papajim

Recommended Posts

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

γιεπ......

ημουν βουλιαγμενης με το ποδηλατο(75+ χιλιομετρα /ωρα) και πεφτει το κινητο απο την τσεπη..(ναι 3 χρονια ιδια θεση του χω) και γυρναω πισω και το βλεπω να το πατανε τα αμαξια με 100+ χιλιομετρα:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Και εμένα χθες μου ήρθε η 4.2 και στο καπάκι η 4.2.1

ααααχ! Αλίμονο σε εμάς τους "ψωριάρηδες" της yakjuxw ακόμα την 4.1.1 (laaaaame)! Χαρακτηριστική καθυστέρηση όπως πάντα :lazy::lazy:. Ψήνομαι να το flash-αρω αλλά θα περιμένω 1 το πολύ 2 εβδομάδες ακόμα. Μήπως υπάρχει κανείς με yakjuxw και την έχει πάρει και απλά έχω κάνα θέμα με το κινητό μου;

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου άποψη, δεν αξίζει να παραμείνεις yakjuxw... ακόμα και τα κανονικά Samsung (SIII, Note 2) παίρνουν πιο γρήγορες ενημερώσεις αν είσαι ακόμη στην 4.1.1 .

Από την άλλη, το 4.2 είναι το πρώτο update εδώ και πολύ καιρό που δημιούργησε γκρίνια και έφερε bugs. Εγώ θα σου πρότεινα να γίνεις yakju 4.1.2 για γρήγορες μελλοντικές ενημερώσεις, αλλά μη βιαστείς να βάλεις 4.2.1 , εκτός κι αν πραγματικά χρειάζεσαι κάτι από τα νέα features (νέα lockscreen με widgets και διαφορετική μετάβαση σε κάμερα, αλλαγή κουμπιού ρυθμίσεων στη notification και αλλαγή εφαρμογής κάμερας είναι τα πιο τρανταχτά)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

κυριοι καλησπερα,

σημερα πηρα το νεξους απο το πλαισιο στην αθηνα και απο την χαρα μου δεν παρατηρησα οτι δεν μου δωσανε τους χαρτες δωρο....

το κινητο αγοραστηκε απο το καταστημα στην καθετο της ερμου.αξιζει να παω αυριο σε ενα διπλανο πλαισιο να δω μηπως με εξυπηρετησουν για την εν λογω εφαρμογη? την εχει χρησιμοποιησει κανενας ποτε ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα λέει στις 2:30 τα ξημερώματα! :)

Λοιπόν, η εφαρμογή δεν είναι κακή, γνώμη μου είναι ότι αξίζει τον κόπο να επιμείνεις. Καταρχάς, η απόδειξη σου γράφει επάνω και τους χάρτες; Αν είναι έτσι, φοβάμαι ότι δύσκολα θα τους πείσεις σε άλλο κατάστημα ότι δε στους έδωσαν. Μάλλον θα πρέπει να πας στο ίδιο και ενδεχομένως να πετύχεις και τον υπάλληλο που σε εξυπηρέτησε.

Αν δεν τους γράφει, πήγαινε σε οποιοδήποτε κατάστημα και πες τους ότι ξέχασαν να το χτυπήσουν ως προσφορά, να το διορθώσουν και να σου δώσουν τα πακετάκι. Καλά ξεμπερδέματα.

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή συσκευασία που περιέχει βιβλιαράκι με οδηγίες χρήσης και εγκατάστασης και τον κωδικό ενεργοποίησης. Την εφαρμογή την κατεβάζεις κανονικά. Τον κωδικό που περιέχει η συσκευασία χρειάζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Μου έφτασε και εμένα σήμερα το Nexus.. από το πλαίσιο στα 299..

Μου έκανε 1 Update και βλέπω έχει την 4.1.1 αυτή η εκδοση είναι Jelly?

πατάω Check now for update αλλα τίποτα.. πως θα του περάσω την 4.2?

edit νταξ τι να πώ ...

Link to comment
Share on other sites

προχθες αποχωρηστηκα το galaxy nexus για ενα SIII

να κανω μια παρατηρηση? Η μπαταρια του nexus ειναι οτι χειροτερο υπαρχει σε smartphone :hehe:

μαλλον δεν ειχες ποτε s2 γιατι εμενα μου φαινεται οτι κρατα για παντα λολ.

Link to comment
Share on other sites

πριν ειχα s1 και ηταν πολυ καλυτερο στην αυτονομια φυσικα απο το nexus

μτχ το sIII, με εναν καλο kernel για αυτονομια, ειμαι στο 34% 3 μερες και 2 ωρες so far. χωρις πολλα πολλα βεβαια, με ελαχιστο data, αλλα ειναι φοβερο σκεπτομενος οτι στο galaxy nexus δεν ειδα ποτε 2 μερες :mobile:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.