Jump to content



Recommended Posts

100. αλλα για να φτασεις 100 χρειαζεται παρα (παρα) πολυ λιωσιμο.

Και να μη κάνεις μ@λ@κίες.

Α, τώρα που είμαι μια κλανιά πριν το 80 είναι ευκαιρία να δοκιμάσω το νέο build σε 74lvl unidentified map...Yeap, αρχές του 79 πάλι :p

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι ranger level 12 και έχω 5 διαθέσιμα "points" στο passive skill tree... που να πάω; να τα ξοδέψω ή να περιμένω μέχρι να δυναμώσουν τόσο οι εχθροί που να δυσκολεύομαι;

Passive Skill Tree - Path of Exile

Θα πας στο επίσημο φόρουμ στην σελίδα του παιχνιδιού και θα δεις τι προτείνουν. Ακολούθα αυτό που σου αρέσει περισσότερο. Αλλά έχεις αρκετό διάβασμα να κάνεις.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

χθεσινό race... 12 Hour Endless Ledge (S05F116)

από τα πιό δύσκολα races που έχουν γίνει (εκτός τα BLAMT) :innocent:

κατάφερα να αντέξω 5μιση ώρες (ξεκίνησε από τις 10 το βράδυ) και ήρθε ψόφος (όχι από κούραση) στα 41lvl με θέση στο ladder 37 ;) και 6ος marauder από τους 5k+ παίκτες συνολικά που μπήκαν..

στις 10 το πρωί που τελείωσε με πήγε 18ο marauder και 122 θέση στο ladder (πάλι καλά) :p

Link to comment
Share on other sites

παιδες , το κατεβασα και γω το παιχνιδακι , αλλα με μπερδευει ολιγον

ασε που δεν κανει πολυ zoom out XD

ποιος θα ταν ο καλυτερος char νομιζετε ? η ολοι ειναι balanced ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει το balanced. Απλά είσαι κάπως πιο ελεύθερος σε σχέση με τα κλασσικά παλαιότερα παιχνίδια για να παίξεις και διαφορετικά. Το skill tree είναι μεν ξεκλείδωτο προς όλα τα professions, αλλά για να φτάσεις σε συγκεκριμένα strategy skill points θα χαλάσεις πολλά παραπάνω αν δεν διαλέξεις σωστά στην εκκίνηση. Αν δε το ξέρεις καλά το game ξεκίνα με safe επιλογές ή κοίτα στο poe forum για ήδη δοκιμασμένα build.

Link to comment
Share on other sites

:S

τελικα ειχα εναν παλιο char (μου χε προτινει ενας συμφοιτητης να το δοκιμασουμε )

archer 17 lvl , οταν μπηκα μου ειχανε κανει ρεσετ τα skill points , ετσι απαλ εβαλα αυτα που μου κολλαγαν ως "λογικα" , βασιζομενος σε full dex build

Link to comment
Share on other sites

αντε οποιος ειναι γυρο στα 18-20 λεβελ , ας με κανει αντ Xd

LadyMadness

ειμαι standar league ...ολα τα αλλα τι ειναι ? :S

παιδες , χθες παρατησα το game afk για κανα 10 λεπτο , και μου κολλησε ο υπολογιστης ολος , βγαζοντας μια γαλαζια οθονη ....

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τον Marauder 87lvl facebreaker έφτιαξα και άλλους 2 χαρακτήρες, Templar triple totem incinerate 70lvl και Duelist 2handed flicker strike 63lvl. Ο Duelist έχει τρομερό χαβά αλλά η επιληψία ζυγώνει!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.