Jump to content



Κοπή πίτας 2013: Η Συντέλεια μπορεί να περιμένει®


astrolabos

Recommended Posts

Ετοιμάζω κατι καλύτερο απο την πτώση Red Bull. LIVE μαγείρεμα απο Αγάπη φαγητό της αρεσκείας σας (σχεδόν). :p

Γιατί να μην πρωτοτυπήσουμε φέτος? Εσύ μαγειρεύεις και η Αγάπη drift-άρει!:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply
Ικανούς σας έχω να μου ετοιμάσετε καμιά μερίδα σαλατικών να βοσκήσω....μια πλακίτσα κάναμε έτσι?:p

Φιλαράκι αυτά δεν τα λένε ούτε για πλάκα. Είσαι ο πιο αδύναμος κρίκος.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ικανούς σας έχω να μου ετοιμάσετε καμιά μερίδα σαλατικών να βοσκήσω....μια πλακίτσα κάναμε έτσι?:p

σαλατα για τον Lakisss γιατι ικανο τον εχω να παει για freeday μετα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4482]LevelOne[/MENTION] χώρο να αφήσουμε τα ποδήλατα θα έχει; Παρκαδόρο; Ρωσσιδάκι να κρατάει ζεστή τη σέλα; Ρωτάω γιατί εγώ δεν έχω λουκέτο και το αφήνω πάντα σε σημείο να το βλέπω

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4482]LevelOne[/MENTION] χώρο να αφήσουμε τα ποδήλατα θα έχει; Παρκαδόρο; Ρωσσιδάκι να κρατάει ζεστή τη σέλα; Ρωτάω γιατί εγώ δεν έχω λουκέτο και το αφήνω πάντα σε σημείο να το βλέπω

Εσυ εισαι ο εκνευριστικος στη σχολη μου που παιρνει το ποδηλατο και το βαζει μπροστα απο το πινακα για να το βλεπει και κατα τη διαρκεια του μαθηματος?:hehe:

Link to comment
Share on other sites

πανω που σκεφτομουν να ζηταγαμε απο το Μητσο να σκαρωσει καμια λαμπιτικη σπεσιαλιτε για φετος

του στυλ χοιρινο γεμιστο (τυρι, πιπεριες, αρνι whatever u like) και κατοπιν τυλιχτο με μπεηκον

αργοψημενο στο φουρνο με μελι, θυμαρι κτλ....

να βρουμε το πιατο κατατεθεν μας βρε παιδι μου

κι εσυ μου λες για υγεινο τραπεζι?

Εκλεισες θεση αναμεσα σε Dellman και uNick για ταχυρυθμα ιδιαιτερα για φετος Νικοληηηη

Αν κάνει αυτό, έρχομαι.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=7Xc5wIpUenQ]TurBaconEpic Thanksgiving - Epic Meal Time - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.