Jump to content



Κοπή πίτας 2013: Η Συντέλεια μπορεί να περιμένει®


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

πάντως από πέρυσι το μάθημα μου το έμαθα. Αν δεν είσαι πιο μπροστά ή το αργότερο στην ώρα σου (8:00μμ) μένεις χωρίς φαγητό :hehe:

Χρειάστηκε πέρυσι να επέμβει ο astrolabos για να "ασφαλίσουμε"¨λίγο φαΐ :innocent:

Βάλτε και μένα στον πάγκο ... κατά 90% θα είμαι στην κοπή :D

Link to comment
Share on other sites

εχε χαρη που προσπαθω να αφησω αυτες τις συνηθειες μπας και χασω κανα κιλο... αλλιως θα το πηγαιναμε και κανεις δεν θα ετρωγε τιποτα στο κοπητηπιτα :p :P

Ε καλά μη παίρνετε και όρκο!!!!

Έχει κι άλλα λουλούδια ο μπαχτσές!!!

:whistle2::innocent::fun::fun::fun:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτείνω φέτος να έχουμε ένα πιο υγιεινό τραπέζι, κάθε χρόνο κρέατα, πατάτες, τζατζίκια, κουρκουμπίνια....

Άλλος για το κατάρτι;;;

:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτείνω φέτος να έχουμε ένα πιο υγιεινό τραπέζι, κάθε χρόνο κρέατα, πατάτες, τζατζίκια, κουρκουμπίνια....

Πες μου καμάρι μου τι θες και θα στο φτιάξω εκείνη την ώρα.

Αν και έλεγα να σου κράταγα αντικριστό :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτείνω φέτος να έχουμε ένα πιο υγιεινό τραπέζι, κάθε χρόνο κρέατα, πατάτες, τζατζίκια, κουρκουμπίνια....

πανω που σκεφτομουν να ζηταγαμε απο το Μητσο να σκαρωσει καμια λαμπιτικη σπεσιαλιτε για φετος

του στυλ χοιρινο γεμιστο (τυρι, πιπεριες, αρνι whatever u like) και κατοπιν τυλιχτο με μπεηκον

αργοψημενο στο φουρνο με μελι, θυμαρι κτλ....

να βρουμε το πιατο κατατεθεν μας βρε παιδι μου

κι εσυ μου λες για υγεινο τραπεζι?

Εκλεισες θεση αναμεσα σε Dellman και uNick για ταχυρυθμα ιδιαιτερα για φετος Νικοληηηη

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.