Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Ωραίος thanks. Άρα όντως η κύρια διαφορά είναι το πόσο γρήγορα και πώς (surface-core) ζεσταίνονται τα λάστιχα. Και κάνει αυτό τόσο μεγάλη αλλαγή στο driving feel? Οκ, στους χρόνους κάνει και επηρεάζει τον τρόπο οδήγησης, αλλά σε feel και FFB δεν μου φαίνεται να είναι τόσο massive η διαφορά. Εννοώ που να κάνει "απαγορευτική" την επιλογή ενός αυτοκινήτου με ν5.

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζει κ το FLEX. Δεν ξέρω φυσικά στο τιμόνι σου αν θα δεις διαφορά. Νομίζω όχι.

 

Απαγορευτικό δεν το κάνει , απλά προσωπικά δεν θα ήθελα να μάθω τρόπο οδήγησης αλλά κυριώς setup σε ένα μοντέλο ελαστικών που θα γίνει obsolete.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει το δοκιμάζει, τελευταίο update είναι.

DORSCH GT3 Cup - Assetto Corsa

Από τις εποχές που έπαιζα AC, τότε δεν γνώριζα, ημουν και αθωος και με γέλασαν...

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει το δοκιμάζει, τελευταίο update είναι.

DORSCH GT3 Cup - Assetto Corsa

Από τις εποχές που έπαιζα AC, τότε δεν γνώριζα, ημουν και αθωος και με γέλασαν...

 

Άσε τα fail mods και έλα στο fun cup :  http://www.thelab.gr/topic/170113-wamta-fun-dual-class-team-cup/

 

Consider yourself invited :)

 

Μας λείπει ένας!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ πολύ για την πρόσκληση. Αλλά κάτι έπαθε η τιμονιέρα και δεν μπορώ να τρέξω.

Και με gamepad σε δέχομαι, δεν έχω προβλημα. Το ξέρω πώς κάπου έχεις ένα, έλα, παραδέξου το... Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ πολύ για την πρόσκληση. Αλλά κάτι έπαθε η τιμονιέρα και δεν μπορώ να τρέξω.

 

Πιο φτηνή δικαιολογία δεν μπορούσες να βρεις?

 

Έλα και θα κλέψω για να βγω 1ος ώστε να πάμε ομάδα.

 

Άγγελε εσύ? @AngeloVZR.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έλα και θα κλέψω για να βγω 1ος ώστε να πάμε ομάδα.

Πιο απλο και ευκολο ειναι να πας αργα και να βγεις τελευταιος, γιατι πρωτος ειναι γνωστο οτι θα ειναι αυτος.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οκ δεν καταλαβα. Παιδια δυστυχως δεν εχω στανταρ ωρες και δεν θα ηθελα να κρεμασω το ζευγαρι μου.

Στο επομενο πιθανον να ειμαι. Τωρα καθε τρεις και λιγο ειναι αρρωστος ο μικρος οποτε δυσκολα

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.