Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

1 minute ago, akis_z80 said:

Και τα σκινς κλειδωμένα!! Licensing!!!

Κρίμα και είχα στο μυαλό μου το τέλειο monster truck event: Levante vs SF15T head to head

Εμένα δεν με ενδιαφέρει καν αλλά φαντάζομαι το κλάμα όσων θέλουν να τρέξουν την SF15 με άλλα F1 mods μέσα.

 

Καταφέρατε να το αγοράσετε με κάρτα κανείς? Εγώ έχω φάει άκυρο κανονικά...

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stelios F. said:

Εμένα δεν με ενδιαφέρει καν αλλά φαντάζομαι το κλάμα ΄σοων θέλουν να τρέξουν την SF15 με άλλα F1 mods μέσα.

 

Καταφέρατε αν το αγοράσετε? Εγώ έχω φάει άκυρο κανονικά...

Με paypal balance. Αν και συνήθως μετά από 2-3 προσπάθειες περνάει και η πιστωτική/χρεωστική.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος djkostas έγραψε:

Μόλις μου πέρασε μετά από καμιά 10ριά προσπάθειες! (Πειραιώς)

 

Μόλις τώρα, το μέλος akis_z80 έγραψε:

Με paypal balance. Αν και συνήθως μετά από 2-3 προσπάθειες περνάει και η πιστωτική/χρεωστική.

Έτσι πέρναγε πάντα. Αλλά σήμερα δεν δέχεται καμία.. θα προσπαθήσω πάλι αργότερα γιατί τώρα έφαγα και γω lock "για πολλές αγορές"!:hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς licensing.

Δεν θα με ενδιέφερε ακόμα και αν μου έλεγαν μόνο σε KUNOS track.

Να παρακαλάμε που τα έχουμε.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ORGASM η 250f  V12 με τα λαστιχάκια της. Η V6 πολύ πιο ευέλικτη αλλά και απότομη.. Έχουν διαφορετικά 3d models, sound pack και physics. Κυρίως τα physics δικαιολογούν ότι τα μετράνε για 2 cars στο pack. Mε το rift είναι απόλαυση, γυρνάς το κεφάλι αριστερά και βλέπεις το μπουρί της v6 -straight pipe για τους αγγλομαθείς :p - . H v12 είναι πιο καγκούρικη, έχει και από δεξιά.

 

 

Το GT4 δεν έχει ούτε ABS ούτε TC. Πολύ ευκολοοδήγητο, αρκεί να μάθεις να φρενάρεις χωρίς να τετραγωνίζεις τα λάστιχα. Percfect cup car.

 

Για να δούμε τι κάνει το AI :p

aeera2x.jpg

 

 

xQbknUI.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εκανα λιγο πολυ εναν δυο γυρους με το καθενα...

Απο maserati δεν ενθουσιαστηκα με κατι... Τα παλια εχουν την γοητεια τους ως παλια... Φευγουν πολυ ευκολα αλλα διορθωνουν και ευκολα... Πιστευω ειναι αυτοκινητα που μπορουν να αναδειξουν εναν καλο οδηγο... Η granturismo δεν με ενθουσιασε... Πιστευω οτι φταιει η κλιμακωση του κιβωτιου...

Για τις Ferrari... Η 488 gt3 πιστευω θα ικανοποιησει τους απαιτητικους... Ο ηχος της ειναι απο αλλο πλανητη... Η συμπεριφορα της επισης παρα πολυ καλη... Νομιζω ειναι καταλληλη για combo... Για τα δυο μονοθεσια τα λογια ειναι περιττα... Αυτο που νιωθεις οδηγωντας τα μου φανηκε μοναδικο και ας μην ειμαι λατρης της φορμουλα 1... Τωρα στην συγκριση μεταξυ των δυο δεν ξερω ποια ειναι πιο καλη οδηγικα... Ο λογος ειναι οτι για μενα ειναι καλυτερη η f138 η οποια δεν με αφησε να σκεφτω ποια μου αρεσει πιο πολυ οδηγικα λογω ηχου...

Για την Lamborghini δεν εχω να πω πολλα καθως εκανα το λαθος να την οδηγησω τελευταια και δεν μπορουσα να την κρατησω στον δρομο μετα την παραπανω εμπειρια...

Τα διαφορα modes δεν τα δοκιμασα ουτε και την λειτουργια της λαθος εκκινησης...

Η πιστα ειναι παρα πολυ ωραια...

Στο τελος αυτο που μενει ειναι ενα χαμογελο και ενας θαυμασμος για το τι κανουν οι ανθρωποι... Το σιγουρο παντως ειναι πως αν κανετε το λαθος και ξεκινησετε να τρεχετε με formula 1 θα χρειαστειτε χρονο για καποιο αλλο αυτοκινητο...

Ως νεος δεν μπορω να σας πω περισσοτερα... Περιμενω και εγω να διαβασω το κατι παραπανω απο τους εμπειρους... Με συγχωρειτε για τις οποιες βλακειες ισως ειπα...

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από tasosmich
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.