Jump to content



Ποια κονσόλα θα αγοράσετε ή μπορεί να αγοράσετε; (PS4 vs X1 vs U)


winters

Console Wars #8  

105 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Τα είδαμε, τα ακούσαμε, ο καπνός ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει αλλά μία πρώτη ιδέα την έχουμε πάρει.

Θεωρώ δεδομένο ότι είμαστε PC gamers αλλά μία κονσόλα στο σαλόνι δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.

Ποια κονσόλα θα αγοράσετε; Ακόμη και αυτοί που δεν θα πάρετε, ποια θα μπορούσε να αγοράζατε ενδεχόμενως;

Let the battle begin!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

μεχρι στιγμης καμια. θα περιμενω να οριμασει το ps4 να βγουν οι πρωτες γνωμες να αντιμετωπιστουν οι παιδικες ασθενειες του και εφωσον με συμφερει καμια καλη προσφορα θα παρω ps4.δυο χρονακια θα τα βγαλω με pc

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά καμία. Προτιμώ αυτά τα λεφτά να πάνε στο PC.

Αν ντε και καλά είναι να πάρω κάτι τότε PS4 και Wii U. To Wii U είναι άλλη κατηγορία, δε το βάζω με τα "next gen" γιατί εάν πάρει μπρος (και πέσει και η τιμή) θα προσφέρει τίτλους που από άποψη gameplay δε θα μπορείς να δεις στα άλλα 2 ή στο PC.

Link to comment
Share on other sites

PS4,day 1 (δεν είχα ποτέ μου PS , ξέρω ξέρω ....αλλά ήμουν κολλημένος XBOX κονσόλες και Nintendo).

Wii U , το έχω αν και περιμένω να πέσει η τιμή να πάρω του κολλητού μου δωράκι για τα Χριστούγεννα, έχει γενέθλια.

Link to comment
Share on other sites

μεχρι στιγμής απο 68 οι 57 θα έπαιρναν ps4;;;;

τόσο καλό promotion έκανε όλα αυτα τα χρόνια η Sony ή απλά η MS αυτή την φορά την πάτησε με το να μην βάλει στο μενού τηε την Ευρωπαική αγορά;

Φυσικά και εγώ Ps4 θα πάρω αν δεν έχω πάρει μέχρι εκείνη τη στιγμή κάποια δυνατή κάρτα για το pc...

Κάθε γενία σταδιακά παίρνω όλες τις κονσόλες για αυτη τη γενία μάλλον το xbox θα μείνει εκτός και θα πάει για αγορά και το wiiu που μάλλον κάπου μέσα στο Πάσχα θα το χαρίζουν με την πτώση που θα έχει φάει η τιμή του...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.