Jump to content



Dying Light


digitaltiger

Recommended Posts

για όποιον θέλει το παιχνίδι μπορεί να το βρεί πολύ φθηνά..

Έχει bug το 4pack στην ρωσσία και είναι ROW,με RU/CIS tag όμως..Μόλις το πήρα  8 csgo huntsman keys(με αγορά τους ingame από το csgo,μόνο έτσι είναι tradeable)=~16€ (δικός μου trader ,παίρνω από αυτον κάνα χρόνο τώρα)

Link to comment
Share on other sites

τα σπαει το παιχνιδακι !! :D

για οποιον γουσταρει parkour ...ταρζανιες και σε συνδιασμο με zombies εδω :hehe:  !!

αλλα τραβαει αρκετα και  απο μνημη συστηματος κοντα 6 γιγα  και απο καρτα κοντα 3.8-4.0 αναλογα και τις ρυθμισεις !!  :hmm:

 

επισης  για την ιστορια το παιζω στα win 10 preview  64 !!

 

DyingLightGame_2015_01_28_09_15_10_751.j

DyingLightGame_2015_01_28_09_16_42_661.j

DyingLightGame_2015_01_28_09_26_20_109.j

DyingLightGame_2015_01_28_09_49_45_399.j

DyingLightGame_2015_01_28_09_50_48_546.j

DyingLightGame_2015_01_28_09_28_11_229.j

Έγινε επεξεργασία από ultraex2005
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ο μηχανισμός είναι ίδιος με το Dead island ή όχι?

βασικα εχω διαβασει Το Dying Light είναι το πρωτο παιχνίδι που τροφοδοτειται απο το Chrome Engine 6 που σχεδιαστηκε απο το μηδεν για τις κονσολες νεας γενιας.!!

Link to comment
Share on other sites

Παίζοντας με χειριστήριο μου δείνει την εντύπωση ότι έχει αρκετά λιγότερο stuttering (?) και παίζει ικανοποιητικά με τη γριά 7970, θυσιάζοντας κάποιες από τις ρυθμίσεις και ειδικότερα χαμηλώνοντας το view distance.

 

πλουζάκι alienware free giveaway

Alienware Arena t-shirt key giveaway

eqdpdmg.jpg

Έγινε επεξεργασία από chosen21
Link to comment
Share on other sites

βασικα εχω διαβασει Το Dying Light είναι το πρωτο παιχνίδι που τροφοδοτειται απο το Chrome Engine 6 που σχεδιαστηκε απο το μηδεν για τις κονσολες νεας γενιας.!!

και τελικα δεν τα καταφερε :p

 

Dying Light – PC Performance Analysis

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Σύστημα: i7 920 @3,7Ghz, 6 GB RAM, GTX 970 4GB(hybrid technology  :p) @1450/7900

Όλα τέρμα σε 1080.

CPU bound scenario 1. view distance 5%

 

 

Dying_Light_Game_2015_01_28_21_27_05_590

 

 

 

CPU bound scenario 2. View distance 100%

 

Dying_Light_Game_2015_01_28_21_27_24_227

 

 

 

GPU bound scenario

 

Dying_Light_Game_2015_01_28_21_28_42_220

 

 

Έχω απορία πώς τα καταφέρνουν με τις κονσολάδικες υποτίθεται μηχανές τους να βγάζουν καινούργια wow και counterstrike. Ειλικρινά πιστεύει άνθρωπος ότι θα μπορέσεις να διορθώσεις εύκολα με patch αυτό το χάλι; Βελτιστοποίηση μόνο για Haswell και ροχάλα για όλους τους άλλους, ακόμα και τους ιντελάδες.

 

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test

 

Τέσπα το game φαίνεται καλό με ωραία αίσθηση χειρισμού. Καλύτερο από το dead island.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31% πάνω ο 4770 από τον 2600. Για να τα λέμε σε ποσοστά. Τόσο γαμάτη αρχιτεκτονική ο haswell. Ειλικρινα δεν το περίμενα.

Και μετά θα έρθει ο haswellας να μιλήσει για την ανάπηρη AMD που δεν έχει λεφτά για λάδωμα.

Από τη μία αυτά τα χάλια για να πουλάει η ίντελ σακατεμένους τετραπύρηνους στα κορόιδα εν έτει 2015 και από την άλλη η frostbyte engine 3 που τρέχει και σε supercomputer με το parallelization που έχουν κάνει.

 

hqdefault.jpg

Έγινε επεξεργασία από Petrossortep
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.