Jump to content



SteamGifts.com Thread 2.0 (GiftLab)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Κάνω μία τελευταία προσπάθεια  για αίτηση στο γκρουπ ένα χρόνο μετά από τις 2 πόρτες που έφαγα. :gyro:
Στο thelab είμαι αρκετά ενεργός τον τελευταίο χρόνο και θα παραμείνω γιατί έχω αρρωστήσει ειδικά με μερικά thread που παρακολουθώ και γουσταρώ φουλ να ενημερώνομαι και να ενημερώνω. Όσο για το profile μου στο sg, είναι προφανές πόσο ασχολούμαι και πόσο προσφέρω στην κοινότητα.
Ξέρω ότι αυτό δεν σημαίνει ότι έχω σίγουρη την έγκριση μου αλλά ελπίζω αυτή τη φορά να είναι η 3 και καλύτερη που λέμε :hehe: 

Ευχαριστωωωωω
 

Profile of EvanGk

Steam Community :: vgkthewise
SteamRep » vgkthewise | 76561198035812398 | STEAM_0:0:37773335

Έγινε επεξεργασία από devaggos
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Σαν σήμερα (πριν 2 χρόνια) γράφτηκα στο SteamGifts. Γι'αυτό πάρτε ένα μικρό δωράκι από μένα!
http://store.steampowered.com/app/489520/Minion_Masters/
header.jpg
 

// Δυστυχώς δεν το περιέχει πλέον το Minion Masters το steamgifts οπότε όσοι θέλετε το game, κάντε Like το ποστ μου και θα επιλέξω έναν τυχαία με τo Random Name Picker. Το gift θα δοθεί είτε μέσω μειλ είτε μέσω steam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μια και ξανατίθεται το θέμα, ας εκμεταλλευτώ την ευκαιρία για να γράψω δύο κουβέντες.

 

Καταλαβαίνω ότι η συμμετοχή σε μια πιο αποκλειστική ομάδα (όπως το TheLab.gr@SG) έχει μια σχετική αίγλη, αλλά εμπεριέχει και κινδύνους. Οι "κανόνες" που είχα προτείνει στο παλαιό θέμα και εν πολλοίς εξακολουθούν να αποτυπώνονται στο πρώτο μήνυμα είχαν εύκολη εφαρμογή όταν οι συμμετέχοντες συγχρόνως στις κοινότητες του Lab και του SG ήταν περισσότερο δραστήριοι.

 

Πλέον, η δραστηριότητα αρκετών είναι πιο σποραδική, οπότε φοβάμαι ότι οι πιο πρόσφατοι υποψήφιοι κρίνονται εκ των πραγμάτων με πιο αυστηρά κριτήρια. Για μένα, το κριτήριο συμμετοχής σε αυτήν την ομάδα εξακολουθεί να είναι απλό: ο υποψήφιος να είναι ενεργό μέλος του Lab και αποδεδειγμένα να κατανοεί και να συμμορφώνεται με τους κανόνες μας, όπως κι με εκείνους του Steam και του Steamgifts.

 

Δεν επιχειρώ να προκαταλάβω την ψήφο των υπολοίπων μελών, αλλά θα παρακινήσω όλους τους συνδρομητές τους θέματος να είναι παρόντες, εάν προκύψουν νέες υποψηφιότητες για ένταξη στην ομάδα. Κατανοώ την ενδεχόμενη διαφωνία επί μιας υποψηφιότητας, αλλά φοβάμαι ότι σε κάποιες περιπτώσεις δεν είναι η διαφωνία που μπλοκάρει μια υποψηφιότητα, αλλά η ολιγωρία.

 

Μέχρι στιγμής προσμετρούσαμε θετικές ψήφους υπό τη μορφή των "likes" σε μια υποψηφιότητα, αλλά αυτό ενέχει σοβαρό participation bias. Αν νομίζετε ότι πρέπει να βρούμε έναν τρόπο να μετρήσουμε θετικές και αρνητικές ψήφους, ας το κάνουμε, για να εξασφαλίσουμε τη δίκαιη αξιολόγηση των υποψήφιων μελών.

 

Όσο για τους δωρητές, προτείνω ξανά μια προσωρινή λύση, εφόσον επιθυμούν μια ασφαλιστική δικλείδα, για να μπορούν να απευθύνονται και σε μέλη του Lab που δεν έχουν εισαχθεί ακόμη στο συγκεκριμένο γκρουπ: μπορείτε να απευθύνετε τις κληρώσεις σας και στην "whitelist" και να τοποθετήσετε σε αυτήν προσωρινά όποιον θέλετε. Μετά το πέρας των κληρώσεων, μπορείτε να αφαιρέσετε χωρίς άλλες συνέπειες τα προσωρινά μέλη.

 

Παρακινώ όποιον έχει γνώμη να την παραθέσει και όσους ενδιαφέρονται να ενταχθούν στην ομάδα να κάνουν νέα αίτηση. Η συμμετοχή όλων είναι χρήσιμη.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

http://steamcommunity.com/profiles/76561198117543514/

 

https://www.steamgifts.com/user/tommybertsen

 

http://steamrep.com/search?q=76561198117543514

 

Θαρρώ είχα ξανακάνει αίτηση αλλά δε θυμάμαι σίγουρα!

Βέβαια είμαι αρκετό καιρό off, αλλά πιστεύω (και ελπίζω) μετά το πέρας του καλοκαιριού να είμαι και πάλι πιο ενεργός στο steamgifts :) 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

On 13/10/2016 at 11:28 AM, beastie said:

Επαναλαμβάνω και εγω την τότε αίτηση μου.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.