Jump to content



xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

Τελευταία φορά είδα μια θήκη για κινητό στο aliexpress και την ήθελα, βλέπω των seller μια χαρά ratings, την βάζω στο καλάθι και πατάω checkout, δεν είχε επιλογή για PayPal... Την βρίσκω αλλού, πάλι no PayPal. Δεν ξέρω αν γενικά δεν υπάρχει υποστήριξη για PayPal αλλά δεν παίζει να αγοράσω online που site που το λεν "alibaba" , πόσο μάλλον να βάλω κατευθείαν στοιχεία πιστωτικής και να πάρω κάτι όπως τα Pistons χωρίς να ξέρω αν είναι τα πραγματικά.

Συμβουλή, αντί να ψάχνετε τα site καταστημάτων, ψάξτε forums που συζητάνε για τα pistons και μάλιστα γράφουν από που τους κορόιδεψαν με μαϊμούδες και από που πήραν γνήσια.

Έχω δει να λένε για γνήσια και για πολίτες από ebay, aliexpress και από καταστήματα.

Sent from my MI 2S using Tapatalk

δεν χρειάζεται να ψάξετε αρκετά πάντως.. αν και εσύ από όσο θυμάμαι τα έχεις. αλλά γενικά το γράφω, ότι τα μεγάλα καταστήματα σαν το merimobiles δεν παίζει να δίνουν fake πιστόνια!

τα τσιμπισα απο εδω που λεει προσφορα

Xiaomi Piston Headphones with 3.5mm Gold-plated Plug

να δουμε τι λενε...

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάζεται να ψάξετε αρκετά πάντως.. αν και εσύ από όσο θυμάμαι τα έχεις. αλλά γενικά το γράφω, ότι τα μεγάλα καταστήματα σαν το merimobiles δεν παίζει να δίνουν fake πιστόνια!

Ναι αλλά στο merimobiles δεν έχουν τα IF, αυτά ψάχνουν τα παιδιά.

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

:( δεν το πήρα χαμπάρι! Τι διαφορές έχουν ρε παιδιά πέραν του χρώματος?

Από τα updated 2.0 (2.1) η διαφορά είναι στο άσπρο περιτύλιγμα, το logo του if award στο κλιπ, έξτρα υφασμάτινο σακούλι με if logo και το χρώμα, το οποίο δεν ξέρω κατά πόσο είναι το τέρμα πεντακάθαρο ασημί, πάντως δεν είναι το χρυσαφί των άλλων.

Τώρα από 2.0 σε updated (2.1). Γράφει s/m/l στα tips αντί τα εικονίδια, επίσης είναι τοποθετημένα με διαφορετική σειρά, υπάρχουν l r στο πλαστικό κάτω από το ακουστικό για να ξεχωρίζεις πιο εύκολα το αριστερο-δεξι, εχουν κλιπ, και τέλος υπάρχει και διαφορά στα specs αλλά τώρα πως μεταφράζεται αυτό ακουστικά οι απόψεις διίστανται!

Η Xiaomi δεν ξεχωρίζει επίσημα τα 2.0 από τα updated.

Το θέμα απο το head fi που υπάρχουν ΠΟΛΛΕΣ πληροφορίες από την εμφάνιση μέχρι τον ήχο και mods.

http://www.head-fi.org/t/703651/the-xiaomi-pistons-thread

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1. [MENTION=4171]deninho[/MENTION]

2. [MENTION=5271]sstav[/MENTION]

3. [MENTION=19824]LABROS[/MENTION]

4. [MENTION=289]YiorgosX[/MENTION]

5. [MENTION=30472]UltraB[/MENTION]

6. εγώ

7. [MENTION=14728]jim1gr[/MENTION] *2

8. [MENTION=7777]darthtony[/MENTION]

9. [MENTION=45]PGM[/MENTION]

10. [MENTION=10029]Nick-firestorm[/MENTION]

11. [MENTION=11833]p_under[/MENTION]

Έστειλα mail στο ibuygou για αυτά: Buy Cheap Xiaomi Piston Earphone 2014 iF Product Design Reward Commemorative Edition | From China

είστε ακόμα μέσα;

Έγινε επεξεργασία από panos444
Link to comment
Share on other sites

παιδια στο Merimobiles Κανουν 25 δολλαρια και εχει μια προσφορα -5 δολλαρς για νεους πελατες, οποτε 20 δολλαρς= 15 ευρω, αν μπορει καποιος να επιβεβεωσει και την αυθεντικοτητα τους απο το meri τα περνουμε απλα απο κει, δεν εχει νοημα η ομαδικη και ουτε πιστευω πως υπαρχει σημαντικη διαφορα με τα IF

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψήνομαι μόνο για τα ασημί. προτιμώ να δώσω πέντε δολάρια για το χρώμα. Αν δεν συμφωνείτε νο γορις απλά να τα παραγγείλω. (Όχι ότι τα βιάζομαι απλά τώρα περισσεύουν αργότερα δεν ξέρω..!) παντερ τα μεταφορικά δεν ξέρω. Σε επόμενη ερώτηση θα ρωτήσω αν μπορούν να στείλουν σε διαφορετικές διευθύνσεις για να γλιτώσουμε αποστολές και τελωνείο..! (massdrop καταντήσαμε και δεν βλέπω να κάνουμε δουλειά! !!)

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια στο Merimobiles Κανουν 25 δολλαρια και εχει μια προσφορα -5 δολλαρς για νεους πελατες, οποτε 20 δολλαρς= 15 ευρω, αν μπορει καποιος να επιβεβεωσει και την αυθεντικοτητα τους απο το meri τα περνουμε απλα απο κει, δεν εχει νοημα η ομαδικη και ουτε πιστευω πως υπαρχει σημαντικη διαφορα με τα IF

Αυθεντικά πουλάνε απ' όσο ξέρω, αλλά το κόλλημα είναι άλλο. Επειδή προσπάθησα κι εγώ να εκμεταλλευτώ αυτό που λες και το κουπόνι δεν πέρναγε, τους ρώτησα. Και η απάντηση -εν μέσω άλλων άσχετων- η παρακάτω:

Please be advised that coupon code activates for minimum order of 150$ and above.

Δοκιμάστε και άλλοι βέβαια αν θέλετε να το επιβεβαιώσουμε 100%.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.