Jump to content



xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

Ήρθαν τα δικά μου (iF edition από Ibuygou), έχουν κάνει πράγματι εντυπωσιακή δουλειά οι Κινέζοι στο design, η ποιότητα ήχου με καλύπτει και με το παραπάνω. Σε άνεση μου φαίνονται λίγο χειρότερα από τα klipsch s4 μου, ίσως και να είναι θέμα συνήθειας.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Είδα τυχαία το θέμα κι ενδιαφέρομαι..

Τελικά έγινε η παραγγελία ή ο καθένας μόνος του; Από merimobiles πόσο κάνουν να έρθουν περίπου;

Δεν έγινε η ομαδική.

Από meri με το free shipping μήνα περίπου έκαναν.

Παντού βλέπω να παραγγέλνουν από meri, αλλά συνέχεια την ανανεώνουν την προσφορά, wtf πόσα κομμάτια έχουν;

μια μικρή βοήθεια για αγορά original xiami if...ένα link για σίγουρα και φθηνά...ευχαριστώ!!

Από το, penoaudio, Ibuygou και xiomiworld τώρα που τσέκαρα τελείωσαν τα if.

Δυστυχώς δεν ξέρω κάπου αλλού που να τα έχουν.

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

λοιπον μου ηρθανε απο merimobiles αυτα Xiaomi Piston Headphones with 3.5mm Gold-plated Plug

κανανε 20 μερες με free shipping, κοστισαν 15 ευρω, και ειναι original. απιστευτος ηχος, αδιανοητο soundstage για αυτη τη τιμη. τσαμπα φασαρια με fakes στο ebay και κυνηγι για iF, merimobiles και εγινες!

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχουν αυτά από αυτά; Τα δεύτερα βλέπω και γράφουν χρώμα Black, δεν είναι τα κλασσικά Brown/Χρυσά;

Για τα iF ούτε λόγος πουθενά, έτσι...;

Ίδια είναι.

iF δεν έχω δει διαθέσιμα κάπου, και στο δικό τους μαγαζί στην Σιγκαπούρη τελείωσαν.

Color

Black

Content

Xiaomi Piston Headphone Gold/Brown with 3.5mm Jack

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν αυτά είναι τα ασημί ή τα χρυσά;

Buy Cheap Original Xiaomi Piston Earphones Updated Version Brown | From China

Στο merimobiles έχει τα χρυσά με 20$. Αν με 22.99$ παίρνω τα ασημί προτιμώ να δώσω τη διαφορά. Για δείτε και πείτε οι γνώστες.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν αυτά είναι τα ασημί ή τα χρυσά;

Buy Cheap Original Xiaomi Piston Earphones Updated Version Brown | From China

Στο merimobiles έχει τα χρυσά με 20$. Αν με 22.99$ παίρνω τα ασημί προτιμώ να δώσω τη διαφορά. Για δείτε και πείτε οι γνώστες.

χρυσά

αυτά είναι τα ασημένια (out of stock) http://www.ibuygou.com/p-xiaomi_piston_earphone_2014_if_product_design_reward_commemorative_edition-5934-usd.html

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Όπως το φανταζόμουν δηλαδή.

Δεν υπάρχει όμως και μια έκδοση που είναι ασημένια χωρίς να είναι η είναι η iF; Νομίζω τη λένε version 2.1 αν δεν κάνω λάθος;

Όχι, τα 2.1 είναι χρυσαφί, τα if είναι η limited edition των 2.1

http://www.thelab.gr/oi-dikes-sas-parousiaseis/xiaomi-piston-v2-if-commemorative-edition-135735.html

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει όλο το thread αλλά με ενδιαφέρουν τα ακουστικά.

Αυτά που παίζουν στο ebay είναι fake να υποθέσω ; Genuine Piston Ear Earphones Headset Headphones for xiaomi M3 2S 2A | eBay

Από την τιμή και μόνο, κατα 99% θα έλεγα fake.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.