Jump to content



xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

τα iF είναι OMTP δεν θα δουλεύουν σε note 2 να φανταστώ?

Δεν νομίζω, τα v2 είναι ctia, δύσκολο αυτά να είναι omtp, και τα κινητά της Xiaomi ctia είναι.

Αναφέρεσαι σε ένα σχόλιο στο ibuygou;

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι εκεί το διάβασα αλλά και και στο head-fi

Σου είναι εύκολο να δόσεις το λινκ από το head-fi;

το μόνο που θυμάμαι να είδα σχετικό στο θέμα τον Pistons είναι κάποιος που είχε SE Xperia x8 και χρειάστηκε adaptor γιατί τα SE είναι omtp και δεν έπαιζαν σωστά τα Pistons. (αλλά δεν θυμάμαι να έλεγε πια Pistons αγόρασε)

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σου είναι εύκολο να δόσεις το λινκ από το head-fi;

το μόνο που θυμάμαι να είδα σχετικό στο θέμα τον Pistons είναι κάποιος που είχε SE Xperia x8 και χρειάστηκε adaptor γιατί τα SE είναι omtp και δεν έπαιζαν σωστά τα Pistons. (αλλά δεν θυμάμαι να έλεγε πια Pistons αγόρασε)

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Στο review το διάβασα αλλά μάλλον εννοεί το αντίθετο τώρα πού το ξαναείδα.

Δεν ξέρω από που να πάρω τα iF φοβάμαι μην μού στείλουν τα fake.

Link to comment
Share on other sites

XIAOMI MIUI 3.5mm Stereo In-ear Earphone for xiaomi MI2 MI2S MI2A Mi1S M1,JIAYU G4,G3S,G2S (110cm) - Free Shipping - DealExtreme

Από DX έχω αγοράσει αρκετές φορές, αλλά κινεζιές, οπότε δεν μπορώ να εγγυηθώ για αυθεντικότητα.

Εξαιρετικά αξιόπιστο πάντως.

EDIT: http://www.ebay.com/itm/New-Original-Xiaomi-Piston-Earphones-Headset-Headphone-iF-Commemorative-Edition-/271444096064?pt=Bluetooth_Wireless_Products&hash=item3f33543440

Αραγε πρόκειται για την xiaomi ή για κανα απατεωνίσκο;

Έγινε επεξεργασία από YiorgosX
Link to comment
Share on other sites

XIAOMI MIUI 3.5mm Stereo In-ear Earphone for xiaomi MI2 MI2S MI2A Mi1S M1,JIAYU G4,G3S,G2S (110cm) - Free Shipping - DealExtreme

Από DX έχω αγοράσει αρκετές φορές, αλλά κινεζιές, οπότε δεν μπορώ να εγγυηθώ για αυθεντικότητα.

Εξαιρετικά αξιόπιστο πάντως.

απο DX φαίνονται fake παντως....:TD:

Link to comment
Share on other sites

Για τους ...γλωσσομαθείς -οκ, έχει και το google translate για ολίγο κεχρί, εεεε γέλιο...

如何分辨真假活塞耳机?正品对比山寨活塞耳机 - 小米手机官方论坛

ΕΔΙΤ: Το βρήκα κ στα γαλλικά

http://chinandroidphone.com/ecouteurs-xiaomi-piston-fake-attention/

Έγινε επεξεργασία από YiorgosX
Link to comment
Share on other sites

παιδια στο Merimobiles Κανουν 25 δολλαρια και εχει μια προσφορα -5 δολλαρς για νεους πελατες, οποτε 20 δολλαρς= 15 ευρω, αν μπορει καποιος να επιβεβεωσει και την αυθεντικοτητα τους απο το meri τα περνουμε απλα απο κει, δεν εχει νοημα η ομαδικη και ουτε πιστευω πως υπαρχει σημαντικη διαφορα με τα IF

τα ειχε προσφορα πριν μερικες μερες και το ειχα γραψει στις αρχικες σελιδες αλλα λενε τα παιδια οτι μπορει να μην ειναι 2.0-2.1 κτλ ,προσωπικα τα παρεγγειλα και τα περιμενω (δεν χαθηκε ο κοσμος για 16 ευρω που τα ειχε)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα απάντηση από μεριμομπαιλς:

Hi Panagiotis,

yes we sure can, right now only the brown/gold is available but surely we will bring the silver version once available,

we can make them 20.49$ for your 15 people ground

ship via regular mail hongkong post 17-35 biz days deliver, no track# service

let me know

thank you

Jay

Του είπα για περίπου 15 άτομα και αν πρόκειται να φέρει ασημένια. Ξεκινάμε η όχι;

Link to comment
Share on other sites

Σε μια διεύθυνση Πάνο ? Δηλαδή Πόσα ευρώ?

Στάλθηκε από το Nexus 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

όχι στου καθενός την πόρτα! κάτσε να κάνω κοπι πειστ τι έγραψα!

εδιτ: Hello, i would like to ask you if you can handle group buys. We are about 15 people from a greek forum and we want 15 pair of xiaomi piston. Can you make a better price for the group buy? Also can you seperate shipping? Something more: will you bring the If version of piston that appear in silver colour? A link of the thread of the group buy: http://www.thelab.gr/ti-pou-poso/xiaomi-pistons-omadiki-agora-134394.html Thank you Panagiotis G****

όχι σχόλια για τα αγγλικά μου!!!!!:p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.