Jump to content



xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

Ήρθαν και σε μένα σήμερα.

Είχε και κλιψάκι μέσα, που νόμιζα ότι περιλαμβάνεται μόνο στην iF έκδοση. Το έχει και σε εσάς;

Επίσης, κάποιος που τα έχει καιρό. Η μυρωδιά που έχει (αυτή σαν "σοκολάτας" που έχει αναφερθεί) ξεθυμαίνει με τον καιρό;

Link to comment
Share on other sites

Φθηνά δεν το αγόρασα. Είναι στα ίδια χρήματα που το είχε και το merimobiles.

Το θετικό είναι ότι το site και καλά δίνει buyer's protection με money back αν το αντικείμενο δεν είναι αυτό της περιγραφής. Θα δούμε ...

http://www.aliexpress.com/snapshot/6122578827.html

Link to comment
Share on other sites

Φθηνά δεν το αγόρασα. Είναι στα ίδια χρήματα που το είχε και το merimobiles.

Το θετικό είναι ότι το site και καλά δίνει buyer's protection με money back αν το αντικείμενο δεν είναι αυτό της περιγραφής. Θα δούμε ...

Wholesale Product Snapshot Product name is 2014 new upgrade iF product design award original Xiaomi Piston Earphone for Xiaomi series/Android phones and iOS devices

Ελπίζω να μην είναι αυτά από τις φωτογραφίες :fie:

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν και σε μένα σήμερα.

Είχε και κλιψάκι μέσα, που νόμιζα ότι περιλαμβάνεται μόνο στην iF έκδοση. Το έχει και σε εσάς;

Επίσης, κάποιος που τα έχει καιρό. Η μυρωδιά που έχει (αυτή σαν "σοκολάτας" που έχει αναφερθεί) ξεθυμαίνει με τον καιρό;

εσύ πότε τα παρήγγειλες;

Ταχυδρόμε δε θα τα πάμε καλά μου φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην είναι αυτά από τις φωτογραφίες :fie:

βοήθα λίγο αφεντικό ... επειδή ΔΕΝ το έχω ψάξει πολύ το θέμα για εξήγησε ...

πάντως έχω ρίξει παραγγελία και απευθείας από xiaomishop επειδή μάλλον θα χρειαστώ και δεύτερο ζευγάρι για άλλο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

βοήθα λίγο αφεντικό ... επειδή ΔΕΝ το έχω ψάξει πολύ το θέμα για εξήγησε ...

πάντως έχω ρίξει παραγγελία και απευθείας από xiaomishop επειδή μάλλον θα χρειαστώ και δεύτερο ζευγάρι για άλλο κινητό.

Αυτά στις φωτογραφίες είναι μαϊμούδες, δεν ξέρω τι θα σου έρθει στο ταχυδρομείο, αλλά οι φώτο είναι από κλασικούς μπανανοφαγους!

Edit: εδώ μπορείς να δεις πως είναι τα γνήσια http://www.thelab.gr/showthread.php?t=135735

Το 2ο ζευγάρι απο Xiaomishop θα πρέπει να είναι οk μιας θεωρείτε αξιόπιστο και συνεργάζονται και με την ελληνική κοινότητα του miui.

If βρήκες στο Xiaomishop η τα κλασικά;

Υ. Γ. Το μαγαζί λέγεται Xiaomishop αλλά δεν είναι υποκατάστημα της Xiaomi, όπως και το Xiaomiworld, απλά έχουν το Xiaomi στο όνομα τους.

Link to comment
Share on other sites

σε xiaomishop μόνο τα κλασσικά βρήκα, αυτά που τα ονομάζει brown.

Σε γενικές γραμμές βλέπω ότι σε θέμα ποιότητας ήχου IF και κλασσικά πρέπει να είναι στα ίδια επίπεδα.

Όταν θα παραλάβω μάλλον θα σε χρειαστώ ... εχώ και ένα mi3 να περιμένω πακέτο με ακουστικά από xiaomishop

Link to comment
Share on other sites

Φθηνά δεν το αγόρασα. Είναι στα ίδια χρήματα που το είχε και το merimobiles.

Το θετικό είναι ότι το site και καλά δίνει buyer's protection με money back αν το αντικείμενο δεν είναι αυτό της περιγραφής. Θα δούμε ...

Wholesale Product Snapshot Product name is 2014 new upgrade iF product design award original Xiaomi Piston Earphone for Xiaomi series/Android phones and iOS devices

αυτα τα ασημι στις φωτο παντως IF σιγουρα δεν ειναι...και το χαρτονι με τις οδηγιες δεν διπλωνει σαν βιβλιαρακι στα γνησια PISTONS αλλα σαν "κουτι" που περιβαλει το πλαστικο κουτακι...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.