Jump to content



xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

Δεν έγινε η ομαδική.

Από meri με το free shipping μήνα περίπου έκαναν.

Παντού βλέπω να παραγγέλνουν από meri, αλλά συνέχεια την ανανεώνουν την προσφορά, wtf πόσα κομμάτια έχουν;

Από το, penoaudio, Ibuygou και xiomiworld τώρα που τσέκαρα τελείωσαν τα if.

Δυστυχώς δεν ξέρω κάπου αλλού που να τα έχουν.

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Ποιός απ' τους δυό μας κάνει λάθος;

Buy Cheap Xiaomi Piston Earphone 2014 iF Product Design Reward Commemorative Edition | From China

Link to comment
Share on other sites

YiorgosX αν εννοείς ότι είναι διαθέσιμα, όχι δεν είναι. Αν πας να πατήσεις "add to cart" θα το διαπιστώσεις. Θα δεις και το "out of stock" στο εικονίδιό τους αν τα ψάξεις μέσω του search.

Όχι, τα 2.1 είναι χρυσαφί, τα if είναι η limited edition των 2.1

http://www.thelab.gr/oi-dikes-sas-parousiaseis/xiaomi-piston-v2-if-commemorative-edition-135735.html

Οκ ευχαριστώ. Δεν είχα ξεκαθαρίσει στο μυαλό μου αν πέρα από την iF έκδοση υπάρχει ή όχι και άλλη με ασημί. Παρήγγειλα κι εγώ αυτά από merimobiles τελικά, αφού δεν με ενδιαφέρει να δώσω τα παραπάνω χρήματα μόνο για το χρώμα. Και τα 20$ είναι η καλύτερη τιμή που έχει παίξει.

Link to comment
Share on other sites

Κάνει μπαμ ότι κάποιον ζώον έγραψε στο first name το επώνυμό του αχαχα :p

17-35 μέρες λέει.. για να δούμε..

Έλα μωρέ, ένα e-shop είναι, εγώ το έκανα στο battlenet και όταν είδα τι ζητάνε για να το αλλάξουν το άφησα έτσι :p

Η ειρωνεία στην όλη φάση είναι ότι το κατάλαβα όταν μπήκε το real ID!!!

Υ. Γ. Η αποστολή με τζαμπε απλό ταχυδρομείο με την μπαταρία ήρθε πιο γρήγορα από την ems που είχα πάρει το τηλ.

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Στην κατάσταση της παραγγελίας από merimobiles τι σας γράφει;

Έκανα μια παραγγελία 7 Ιουνίου και ακόμη μου λέει awaiting fulfillment (σχεδόν είχα ξεχάσει ότι είχα παραγγείλει!). Η παραγγελία είχε μαζί και ένα xiaomi power bank.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον φταίει το power bank που από ότι είδα είναι out of stock πια. Βέβαια όταν το αγόρασα ήταν κανονικά διαθέσιμο.

Περιμένω να δω τι θα μου απαντήσουν. 48 ώρες περιθώριο δίνουν για μια απάντηση, αλλά ελπίζω να το κάνουν γρηγορότερα.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον φταίει το power bank που από ότι είδα είναι out of stock πια. Βέβαια όταν το αγόρασα ήταν κανονικά διαθέσιμο.

Περιμένω να δω τι θα μου απαντήσουν. 48 ώρες περιθώριο δίνουν για μια απάντηση, αλλά ελπίζω να το κάνουν γρηγορότερα.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Το merimobiles έχει 24ωρο chat, ρώτα εκεί κατευθείαν.

Link to comment
Share on other sites

Είχα ανοιχτό το ghostery και δεν το έβλεπα!

Μου απάντησαν βέβαια και στο email, αλλά ρώτησα και στο Live Chat. Και στις δύο περιπτώσεις μου είπαν ότι το έχουν στείλει, αλλά δεν έχει γίνει ανανέωση του tracking. Αυτό θα γίνει αύριο μου είπαν.

Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.