Jump to content



xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

δεν εξαρτάται από μένα, μόλις μου απαντήσει θα ενημερώσω! :)

αν πάρεις προφιτερολ ψήνομαι για ένα gb σε περίπτωση που είναι καλό! !!!! :p

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

άνοιξα το δεύτερο λινκ από κινητό και έχω να πω ότι είναι μαϊμού σίγουρα γιατί καταρχήν τόσο αγοράζουν αυτοί που πουλάνε δεν είμαι δυνατόν να πουλάνε στην ίδια τιμή. Και δεύτερον δεν υπάρχουν πλέον ασημί ξιαομι εμείς ψάχνουμε μια έκδοση ειδική και έχει και όνομα, το οποίο δεν αναφέρεται καν στο σύνδεσμο αυτό. έστειλε κάνεις αλλού μειλ;

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

άνοιξα το δεύτερο λινκ από κινητό και έχω να πω ότι είναι μαϊμού σίγουρα γιατί καταρχήν τόσο αγοράζουν αυτοί που πουλάνε δεν είμαι δυνατόν να πουλάνε στην ίδια τιμή. Και δεύτερον δεν υπάρχουν πλέον ασημί ξιαομι εμείς ψάχνουμε μια έκδοση ειδική και έχει και όνομα, το οποίο δεν αναφέρεται καν στο σύνδεσμο αυτό. έστειλε κάνεις αλλού μειλ;

ibuymi.com: All the Android phones you want at great prices! : Σελίδα 2 :: myphone forum

Link to comment
Share on other sites

Λάμπρο πολύ "dear" και από παραλαβές τίποτα. Έχει απίστευτες τιμές μακάρι να ισχύουν και να λάβουν όλοι. πουλάει σε τιμές κόστους. Δηλαδή το mi3 με τα πιστονια και θήκη 350$ την στιγμή που όλοι οι άλλοι το δίνουν από 400 σχεδόν σκέτο. Τα πιστονια το ίδιο, 17 αγοράζουν οι Κινέζοι, πουλάνε 25 περίπου με μεταφορικά, αυτός πουλάει 17 με τα μεταφορικά.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μέσα και εγώ για ασημί.. (σαλονικα)

τιμή; ποιο κατο απο τα 25$ ;

ποιο προτείνετε ?

2.1 ή 2 ?

έχω τα mh1--> θα μου αρέσουν καλύτερα ? από ήχο πολύ ικανοποιημένος αλλά πολύ βάρος (καλώδιο κτλ )

Link to comment
Share on other sites

Hi right now the Xiaomi distributors only have the Gold colors

I inquired they will inform me as soon as they have the silver color available

thank you

τελείωσε το όνειρο. όσοι θέλετε χρυσά προχωράτε. Είμαι εκτός.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προλάβετε από merimobiles:

Xiaomi Piston Earphones Gold-plated 20$~14.5€

Xiaomi Piston Headphones with 3.5mm Gold-plated Plug

Είναι σίγουρα αξιόπιστο? Έκανα λογαριασμό και προσπαθώ να πληρώσω με paypal αλλά μου λέει να βάλω username/password σε μή secure site.

EDIT : Άκυρο το προηγούμενο, με refresh μπήκε σε secure.

Έγινε επεξεργασία από hurin
Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρα αξιόπιστο? Έκανα λογαριασμό και προσπαθώ να πληρώσω με paypal αλλά μου λέει να βάλω username/password σε μή secure site.

EDIT : Άκυρο το προηγούμενο, με refresh μπήκε σε secure.

Γενικά είναι αξιόπιστο μαγαζί και έχει και αποθήκη στην Ελλάδα, αλλά δεν τα έχει όλα φυσικά.

Greece Warehouse - MeriMobiles.com

Link to comment
Share on other sites

Ειναι καλά αυτά τα συγκεκριμένα;;;

με κουπόνι βγαινει -5$ οποτε ποσο πιο φθηνά να μας βγει για ομαδικη;; ακυρο, θελει μεγαλη παραγγελία πανω απο 130$

Έγινε επεξεργασία από lefteriz
Link to comment
Share on other sites

έχουμε ότι έχουν μόνο χρυσά. Μπορείτε να συνεχίσετε με αυτό το δεδομένο και την προοπτική για καλύτερη τιμή.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.